bugün

(bkz: alto)
pepede arka plandaki kadın. ayrı bir çekiciliği var.
(bkz: brittney griner)

2.03 boyu var. sesinin oyle olmasi cok normal.
Kadın dediğin ince sesli olmalı kedi gibi miyavlamalı.
Her zaman 1 adım geride olan kadındır.
popçu kadınlar bunun çoğunluğunu oluşturmaktadır.
kalın değil lakin hafif ağır ses tonu olan kadınlar vardır ya, işte onlar çok fena etkiler insanı. vurgulamasını falan yapıyorsa şayet dinlettirir kendisini.
aksi halde ince sesli ve kalın sesli kadınlar gerçekten itici olabiliyor.
ben kendi arkadaşlarıma tahammül edemiyorum.
(bkz: umay umay)

Çocukken korkardım. Çocuktum işte.
çok iticidir. konuşmayı kısa tutmaya sebebiyet verir.
sekste korkuturlar.

- roh rop roh roooooooooooh
+ aysucuğum ses çıkarma istersen, ayı sikiyor gibi oluyorum
- tomom oşkom
(bkz: Yeşim Ceren Bozoğlu)
(bkz: patti smith) ..

hem kalin sesli hem cirkin ama tapilasi kadindir..
Sirf bu yüzden hoslandigi çocuğu kaciran kiz tipidir.. Etmeyin eylemeyin
kadın erkek farketmiyor bass sesli insanları ayrı bir karizma bulurum, tabi kadınlarda trans sesi gibi olmadığı sürece.. en favorim bu ablalar ( laura prepon, katherine moennig, angie hormon, dilara gönder, nevşin mengü)
(bkz: zehra eren)
nedense güze olurlar. esmer olurlar ve fizikleri iyi olur. istisnalar olcak tabi de.
(bkz: ohhh çok seksi)
lisedeyken dershanede ilk defa karşılaşmıştım. benden kalındı sesi. çok komik geliyordu. aynı sınıftaydık. sonra efendime söyliyim okula gider anlatırdım taklidini yapamıyordum ama. sonra olaylar olaylar. şimdi iyi dostuz. sesi de hala aynı. ayrıca beşiktaşlı.
sigara içiyor olmaları muhtemeldir. eski bir iş arkadaşım kız 94 lü ama sesi babamdan kalındı sesinin çok güzel olduğunu düşünüyordu birde. o günaydın demesin diye gizliden sıvışırdım odama.
normaldir o da bir ses tonudur.
sigara kullaniyordur.
bazıları efsanedir.

(bkz: nina simone)

(bkz: imany)

(bkz: tracy chapman)
Yok borazana daha çok benziyo. Siyasi görüş nerden karıştırıldı bilemiyorum şu an.
bazen seksi olabilen kadınlardır.
Dilber ay gibi kadınlardır. Bulursanız kaçırmayın beyler. Hemen nikahı basın. Bir hayal etsenize her sabah dilber ay sesiyle "galk lan gavaltı hazır" diyerek uyandırdığını.