bugün

Her atışında Allah Allah diye zikir eder.
Hoca söyledi.
Dakikada 60 ile 100 arasında gerçekleşmesi tıbben uygun görülen namı diğer nabız.
kalp atışı diye bilinen nabız, sürekli çalışan kalbin kasılıp gevşeyerek kan damarlarına uyguladığı kuvvettir.
ölümün ayak sesi.
Adı "doktor eylül." olsa daha uygun olurmuş dizisi. Diziye renkli gözlü ufak tefek bir kızı doktor diye koymuşlar bütün senaryoyu üstüne yazmışlar. Dizinin konusu hastahanede doktorların başından geçen olaylar değil, eylül'ün maceraları. Hastahaneye gelen her hastaya bu kız bakıyor, herkes bu kıza aşık... kız 5-6 tane beli silahlı mafyayı hastanenin orta yerinde tek başına dövdü. O mafyalar da ne hikmetse önünden gidenin dayak yiyip perte çıkmasını bekledikten sonra geçiyor kızın karşısına. Ali asaf diye bir tip var, adam bildiğin pedofili. 30 yaşındayken 15'indeki çocuğa yürümüş yürümüş mahalle baskısından açılamamış, kız reşit olduktan sonra patladı.

Edit: bittikten sonra izlemeye başladım. 5. Bölümdeyim, 10. Bölüme dayanır mıyım bilmem.
Güzel diziydi ama sonradan çok saçmaladılar bitişi iyi oldu.
yayından kaldırılmış dizi.. bende diyorum fragmanlarda falan niye hiç görmüyorum ses seda niye yok diyordum.. meğersem yayından kalkmış.. iyi olmuş bok gibi diziydi zaten.. gerçi kezbanlar bu diziye bayılıyordu üzüldüm onların adına izleyemeyecekler artık.. ayy puhahah.
Günü değişen dizi final olcak gibi duruyor çok güzel baslamisti ne zaman bahar çıktı dizi kötü gitmeye başladı işte.
Günü değişen dizi final olcak gibi duruyor çok güzel baslamisti ne zaman bahar çıktı dizi kötü gitmeye başladı işte.
Orospu çocuğu Eylül çantada bomba var dese adamlar sıfırdan yüze üç saniyeye çıkacaklar kadın hala bı dakka bı dakka diyor ne bı dakikası orospu zaten on saniye kalmış bombanın patlamasına tretmanını siktigimin senaryosunu kim yazıyor ya !!!! Sinirlendim aq ya durduk yere.
Severek takip ettiğim bir dizi herkes Ali Asaf karakterine hasta ama ben Oğuz karakterini seviyorum.
alanı ne olursa olsun her türlü hastalığa bakan bir cerrahın olduğu dizidir.
"Paramedik al sedyeyi kaybol" repliği ile beni kahkahalara boğmuş siktiri boktan bir dizi. Ha bir de hemşireler asistanlara hocam diye hitap ediyor puhahah.

Senaryoyu tuvalette mi yazıyorsunuz açıklama yapsaniza biraz?
Bi 'doktorlar' dizisi değildir.
diğerleri kadar saçma bir dizidir. hepsini at çöpe.
yakışıklı doktor, özel harekatçı dövmüş bu dizide. şu kritik dönemde böyle bir sahneye izin veren kanal da en az yapımcı kadar suçlu. önceden izlemiyor musunuz hiç?
yakında yayindan kaldirilacak dizi.

ulan 3 kuruşluk götunü yikamayi bilmeyen doktor gidip yılların pöhunu dövuyor...
askere karşı saygısızlık yapmış dizi.

https://www.haberler.com/...ahnesine-10013119-haberi/
bu nasıl dizi ulan, hastalar değil doktorlar ölüyor. *
Tek sorun şu ki bir bölümü bir manyakla yediler. Tamam guzel. Izliyorum manyagin oyunculuğu baska bir güzel. Ama abi geçen bolum bu bölüm aynı konu ne bu ağırlık. Ayh yeteer dedim valla.
Son yayınlanan bölümünde Pöh ü işe yaramaz, beceriksiz, kötü insanlar olarak lanse etmektedirler.
kadın doktorların özel bir davete gider gibi giyinip hastanede görev yaptığı topuklu ayakkabılarla acil serviste çalıştığı dizi.
Show tv de yayınlanan aşırı saçma dizidir.Hasta asistoldeyken VT diyip defibrile eden, entübe hasta için oksijen maskesi arayan kafalara ev sahipliği yapar.daha sayamıycam ıyyyy.
(bkz: atanamayan doktorlar)
yeni nesil doktorlar.
güncel Önemli Başlıklar