1. 1.
    Biri zenginlik diğeri fakirliktir.
    1 -3 ... wta11
  2. 2.
    biri akdeniz harici bir yerde yaşamaktır, diğeri akdenizin kendisidir.
    4 ... tiyatrocu kumarbaz
  3. 3.
    biri 15 ay, diğeri bedelli askerliktir.
    3 ... cupping tester
  4. 4.
    biri özgürlüktür, diğeri konfor. birinde ister ızgara yaparsın, ister kestane. diğerinde ise hiç bir şey. ayrıca soba üzerinde kaynayan çayın tadı da ayrı bir güzel olur.
    2 ... mammatokumulus
  5. 5.
    Kestane pişiremeyenler den misiniz ?
    1 -1 ... flamingoo
  6. 6.
    Kaloriferli evde büyümek 90 lardan sonra moda olmuş birşeydir. Tek güzel yanı evde yaz kış donsuz dolaşabilirsiniz. Başka bi boku yoktur. Ama sobalı ev? O sobada pişirilen kestane, o sobayı yakmak için taşınan onca odun kömür, buz gibi soğuktan eve girip elinizi o borulara yaslamak...
    2 ... bombaya giden tahta basamak
  7. 7.
    sen hiç gürül gürül sobanın yanında için içinden geçtiği anda uykuya daldın mı, o zaman sobanın değerini anlayamazsın. Ha bir de sobanın üstüne mandalina ve portakal kabuğunu yakıp kokusyla akşam muhabbetleri yaptın mı, dedim ya sen anlamazsın beni haydi yoluna.
    ... sumela
  8. 8.
    biri soba üzerinde kestane pişirme hazzına erişememiş,diğeriyse bu durumdan hayli sıkılmış kişiler.iki sekilde de yaşantım oldu fakat soba iyidir arkadaş.
    ... bloodseeker
  9. 9.
    Biri en son 90lı yıllarda , diğeri 2000li yıllarda doğmuş çocuklardır.
    ... tambirpiremses
  10. 10.
    sobanın keyfi başkadır evet ama işemeye giderken bin kere düşünüyor adam be arkadaş onun için teknoloji diyorum. yaşasın kalorifer.
    2 ... oytunkaran