bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  umuma açık yerlerde yapılmadığı sürece hoş bir eylem olabilir. ama umuma açıldığında biraz dikkat çekici olması muhtemeldir.
  ... ronin
 2. ?.
  oturduğu kafede bunu yapan doktor adayları da vardır. **
  1 ... scarface
 3. ?.
  aynı davranışı sergileyen yurdum insanının telekomda çalışan versiyonu server ların fişini çekerek elektrik süpürgesini takabiliyor. ya da bunun gibi şeyler..
  ... roy mustang
 4. ?.
  ülkemiz haricinde hiçbir yerde rastlanılamayacak olay . berberlerin küçük çocuklara ''saç mı ? sakal mı ?'' sorusunu sorarak kahkahalar atması gibi .
  ... gerko
 5. ?.
  iyi yıkanmazsa sıkıntı...
  1 ... chansey
 6. ?.
  bir de kaloriferde unutulursa çorabın takır takır kurumasına yol açabilen eylem. giyerken insanın sinirlerini zorlar.
  1 ... anestezik sinestezya
 7. ?.
  askerde sıkça yaptığım iş.
  1 ... semsipasapasajindakiateist
 8. ?.
  yıkadıktan sonra kurutuluyorsa sorun olmayan durumdur. ancak eğer ayağınızda terlemiş ya da yağmurda ıslanmış da kurutuluyorsa o zaman etrafa iğren mide bulandırıcı kokuların yayılmasına sebep olan durumdur.
  1 ... septemberstorm
 9. ?.
  kış günleri okullarda kimin ayakkabısının delik olduğunu belirlememize yarayan etkinliktir. zira şahsıma lise 3. sınıfta denk gelmiştir. ayakkabı delinmiş haberim yok. evden gelene kadar çorap cım cırlak olmuş. kaloriferde olmasa ayağımda kuruyacaktı.
  ... lord lokhraed
 10. 0.
  evin ici nemlensin amaciyla anne tarafindan kalorifer peteginin ustune konan ici su dolu kartdor kabina gecenin karanliginda denk getirildiyse kaloriferde corap islatmak eylemine donusen eylem. ine donusen eylemine donusem oylamina boylam. (bkz: annecigim sen bir meleksin)
  1 ... malign