bugün

Önce Sabır ve özveriyle tabi ki de.

Ama bunun dışında başlıca nedenler arasında beş duyunun yeterince uyarılmaması veya kötü şekilde uyarılmasından kaynaklıdır.

Bunlar arasında, seks için tercih edilen yerin iyi ve etkileyici şekilde aydınlatılmamış olması. Dikkat dağıtan ses, hırıltı veya gürültü. Kötü ve rahatsız edici koku( ağız kokusu) vb. Tensel temas azlığı. Seks dışı konuşmalar. ( Necati faturayı neden yatırmadın!!) Gibi. Prezervatif in ereksiyona olumsuz etkisi tabi kullanılacaksa eğer. Ve en önemlisi zengin bir hayal ve fantezi dünyası...

Unutmayın kalkmayan penis yoktur. Kaldıramayan kötü ve tecrübesiz avrat ve partner vardır. Hanımefendileri tenzihen!!
görsel
1. ilk önce yatak ayırılır 2. iz bırakmayacak şekilde hafif dövülür. 3. kesmekle tehdit edilir. 4. başka eleman arayışına geçilir. amin.
Hidrolik krikoyu dene. Bu aşamayı da geçmişsen anca forklift işe yarar.
Şimdi bunları bilecek kişi doktordur. fakat yalnızca şunu söylesek yerindedir sanırım: Hareketsiz bir yaşam tarzı yaşayanların; vücutları normal ağırlığında olmayanların; yani sağlıklı sayılamayacak kimselerin vücutlarından o tepkiyi beklemeleri biraz zor. Ancak bu demek değil ki hemen ağır antremanlar yapın. Ölüm rejimlerine girin. Vücudunuzu yavaş yavaş hazırlayın. Sadece cinsel sağlık için değil, kendi sağlığınız için. Başka bir sebep olduğunu düşünüyorsanız, doktora falan görünün.
Edepli demiş bir de ah be kızım:((
tasası kadın partnere düşecekken, neden herkesin bu konuya maydanoz olduğunu anlamak hiç de kolay değildir.
Kalk! Kalk dedim mi kalkacaksın!
Memati.
görsel
normalde sorun yok gibi görünürken lazım olduğunda olan saçma sapan şey. bozulduysan komple bozul anlayayım.
problemsiz olarak arabayı parkedip, bir zaman sonra lazım olunca arabanın çalışmaması... aa dur lan belki de yokluktan, öyle bir şey olabilir mi acaba? aman boşver. çalışırsa başkasınındır, çalışmazsa başkasının olmamıştır.
görsel

(bkz: beyle)
- Aküden elektrik çekip + kutbunu ucuna - kutbunu dibine değdirmek.
- ip ile tavana asmak.
- Süpürgeye vakumlatmak.
parayla.
belki donmuştur,
hıdır'ın altında biraz gazete kağıdı yakarsanız, ısınır, çözülür, kalkar...

( 2 hıdır - 1 müdür derler ya, 2 testis 1 penis, şimdi millet sormadan açıklayayım )
Kriko etkili çözüm olur diye düşünüyorum.
bir kenara çekip konuşmak lazım. tatlı dil yılanı ...
görsel
görsel
Önce denetim masasına geliyorsun.