1. 1.
  anlayamadıgım davranıştır.

  kalküta çocuklarına layık bir davranıştır.

  süreklilik arzetmektedir.

  ortalama her kanaldaki 3 dizi çarpı 5 kanal desen 15 dizi yapıyor yılda 50 filmde yerliden eklesen ve her yapım başına 10 vip ünlü desen 650 kişi yapıyor bunun yarısı aşırı ünlü olsa 350 kişi yapar şarkıcıları eklesen bu sayı bine dayanır.

  bu kadar insanın arasında nasıl oluyorda tek ahlaksız nihat dogan oluyor, tabi ahlaksız degil elbet nihat dogan ahlaksızlıgı bize ihraç etmeye çalışan orospu çocuklarına göre ahlaksız

  ama algılamıyorum misal x dizideki oyuncu kadrosundan eve karı kız atan, pedofili davranışı sergileyen bir kişi ortaya çıkmıyor. yahu bunların alayı mı süper insan. biz biliyoruz ki bunların burunları yedi yirmidört uyuşturucudan, pislikten alkolden çıkmaz. bu birbirinden ahlaklı davranışları sergileyenler nasıl oluyorda hiç tecavüzle, tacizle pedofiliyle anılmıyorda ekranlara çıkıp görevi degilken ve baya riskli bir davranış türüyken " allahın aslanı tarkan " diyen türbanlılara hakaret edip, islam dinine hakaret ediyorlar diyen bir insan ahlaksız çıkıyor.

  ve bir takım kalküta çocukları neden sürekli bunu sorgulamadan inanıp saldırıyorlar.

  söylediklerinden dolayı mı? tehdit olsun diye mi?

  korkmadıgımızı sinirden delye döndügümüzü elimizden geleni yapacagımızı görmüyorlar mı?  misal nihat dogan kendisine atılan iftiraları farklı bir görüşü sergilyorken alsa bu sefer ona tepki ne olurdu.

  bu kadar orospu çocucgu hangi kerhaneden çıktı.

  dr öotker mevzusuna gelmiyorum bile.

  sadece kalküta bu kadar orospu çocugunu anlatmaya yetmez.
  -1 ... ali sukru bey