bugün

bunlara yazarlık veren moderatör hatalı aslında. tek yaptıkları saçma sapan,iğrenç,mide bulandırıcı başlıklar açmak ya da sözlükte bayanların da olduğu düşüncesinde olmayıp sapık başlıklar açıp sapkın yorumlar yapmak. aslında farkındalar. o kadar seviyesiz o kadar kokuşmuşlar ki bundan zevk alıyorlar. hadi bunları yapıyorsunuz, peki size önünüze gelene küfür etme ya da iğrenç yakıştırmalar yapma hakkını kim veriyor? yazık acıyorum eğer gençliğin beyni buysa bu ülke bitmiştir. ayrıca bütün bu iğrençliklere rağmen burdayım çünkü arada düzgün, bilgi içerikli şeyler yazabileceğimiz başlıklar çıkıyor. bilgi paylaşımı yapmak kadar güzel bir şey yok. düzelir diye bekliyorum ama daha fazla o lanet başlıkları okuyup bilinçaltımı kirletmek istemiyorum.
bu mudur günlük hayatın ciddiyetinden kurtulmak? bir bayana vurduruyordur demek midir?
(bkz: sekhmet07)
(bkz: tıraş yapma ikile)
bayan değil kadın bi kereeağğ.
Duyarına soktuğumun başlığıdır. Dangalak hala bayanlar çiçektir evresinde. Bir bilse kadın denen canlının içinde nasıl bir sapıklık nasıl bir libido ve iğrençlik yatmakta. Erkekten kat kat daha iğrençtir kadın. Sadece bunu gizler.
buralar jurnalci koktu.
kalitesiz insandır, bu mecrada en azında eksileyebiliyorsun, iyisini seçme şansın falan var. kadın erkek tartışmasına hiç girmiyorum kalitenin cinsiyeti olmaz.
11.entry- beni benden daha iyi mi bileceksin! genelleme yapacaksan insan gibi yapmayı öğreneceksin. senin için iğrenç olduğundan dolayı herkesi iğrenç görüyorsun farkında değilsin ama yazık.. ahh ahh ben de bilirim burdan küfür etmeyi ama asalağın biri için ağzımı bozmayacağım.
Boş başlık açan, her entrysi boş olan, troll olduğunu zanneden, vurdumduymaz kör ayvazlardır.
(bkz: luis portagual)