bugün

(bkz: starbucks coffee)

cidden. bazen acelem olduğunda buradan filtre kahve alıyorum. tadı çöp, sabahtan beri pişmekten çamura dönmüş, fiyat desen saçmalık, geçen americano denedim, o da fazla sulu nescafe gibiydi.

en kötü alın tchibo'dan ufak bi' french press, yanına 100 gram guatemala grande ya da african blue çektirin. bir daha starbucks'a kuruş vermezsiniz.
(bkz: bifa)
(bkz: snopy)

defalarca aramama ragmen websitesini dahi bulamadim bu markanin. para verip de joystick, direksiyon falan almayin kesinlikle.
philips'tir kesinlikle; özellikle bu markanın ses ile alakalı ürünlerinden kesinlikle uzak durunuz. bundan 4 yıl önce philips marka 5+1 ses sistemi aldım ve daha 6. ayını doldurmadan uydu hoparlörleri cozuttu; zangır zangır sesler gelmeye başladı ve şu anda çöpteler. bunu takiben aynı markanın kulaklığını aldım ve o da 2 aya kalmadan temassızlık dolayısıyla çöpte. hem de iki taraftan da ses gelmiyor, gayet de nazik kullanmıştım. bu hollandalılardan bir bok olmayacağını 1995 senesinde srebrenica'da görmüştük zaten...
(bkz: english time) gerçi pazarlama departmanlarını tebrik ederim. hayvanlar gibi çalışır ve sizi derslerimiz 2 hafta sonra başlayacak diye ikna eder. sonuç 4 ay sonra 18 kişilik sınıfta dirsek teması pozisyonunda anadilinin ingilizce olmasından başka hiçbir meziyeti olmayan ecnebilerden sözümona ingilizce öğrenmeye çalışırsınız.
(bkz: LCW)
kalitesizse zaten marka değildir.(bifa,minton,premier,saray,bim,leke)
(bkz: rte)
(bkz: akp)
(bkz: chp)
(bkz: labtec)
birde bunların kalitesiz ve pahalı olanları vardır. ve ne yazık ki insanlarımız sırf karizma yapabilmek için bunları üzerlerine giymektedir. dövülerek ve ağız burun bırakılmadan haşat edilmesi gereken bu kişiler derler ki;
-baak bende ajkshgfdh marka t shirt var. çok pahalıya aldım.
+ha iyi.(a#%+$/?)
(bkz: avea)
(bkz: keysmart)
(bkz: jetpa)
(bkz: leke jeans)
(bkz: turk telekom)
(bkz: bim)
(bkz: kinetix)
parçalanır.
(bkz: ezkey)
(bkz: mesut yar la uyan türkiye)
(bkz: princo)
(bkz: adi das)
(bkz: nikke)
le cola
duydugum en igrenc marka "hulya avsar" idi. kendini cokta matahmis gibi marka gibi adledmesi gibi bir denyoluga verilecek en guzel yaniti iso9001 belgesi verse, pardon vermese.

guzel olsa da cok kalitesiz hatun.
(bkz: ülker)
(bkz: bifa)
(bkz: letoon) *
(bkz: quake)