bugün

aklınca fenerbahçe düşmanlığı yapan ama komik duruma düşen yazarcık.
(bkz: #11932386)
ergen olma ihtimali yüksek yazar.

hezeyanlar içinde kendisi. çimeni ezmeden futbol sahasında çim yürütmekten bahsediyor.
http://vimeo.com/27752510

taksim dediniz. taksim'e geldik, lise dediniz, lisenize geldik. şimdi çiçek pasajı diyorsunuz. al bu da çiçek pasajı dahil sunulan videodur. evinin adresini verirsen, seni de bir ziyaret ederiz. ve delikanlı ol sözünü tut, sözlüğü de cinconu da bırak.

göt oldukça nickaltıma gelip ben aslında onu demedim bunu dedim, bunu yapamamışınız diyen ama onda da göt olan yazardır.
(#12783539) çiçek pasajına varmadan video bitiyor nedense . *
(#12782977) Fenerbahçe taraftarının Taksim'de olduğunu gösteren videoyu gösterirsem sözlüğü ya da galatasaray'ı bırakacağını söylemiş yazar anlamadım hangisi ama. Ben vereyim kanıtı. Tarihi ve saatiyle Fenerbahçe taraftarlarının vapur ve metroyla taksim'e gelişleri. Delikanlı cimbom nerdesin haney diye tezahüratları, Gs'lileri kovalayışları, Lise'nin önünde çevik kuvvet polisiyle karşılaşmaları falan bu videoda. Gel vatandaş gel. Eee ne zaman bırakıyosun?

http://mikiurl.com/fenerbah-e

al anam... Al gülüm.
kibar yazar.
ağzı bal yiyesi güzel yazar kardeşimiz.
fikrine sevdadır vatan, susturulamaz yazar.
dağ kırtasiyecisi, 6.nesil iyi yazar, arada kalemini açmayı unutma sakın.
bana üstad diyen yazar.
egom tavan yaptı sanki
(bkz: açacak)
Kalem kuaförüdür kendisi. iki nesildir sözlüğümüzün en çok kazanan kuaförüdür kendisi. * * *
(bkz: #8424688) şehitlerin acısıyla kavruluyormuş efendim. hatta o kadar kavrulmuş ki'' bari internette biraz gezineyim açılırım'' diye düşünmüş.

hayır şehitlere üzülürüz , bunu yenilgi gibi hisseder moralimiz bozulur. ama tutupta böyle duygusal sömürülere gerek yok .

yapmacık , ergen yazar. oy toplamak için yazıyor.

şurada , kendisi kimsenin tanımadığı , yüzünü görmediği şurada bile kendini tam anlamıyla ifade edemiyor.

yazık , yaşadağın taklit hayata yazık.

özgün düşünceleriniz olsun biraz be.
(#6654228)
entrysini okuduktan sonra, benim aklıma gelmediği için üzüldüğüm ama üzüldüğümden daha çok güldüğüm yazar kardeşim nesildaşım.*
(bkz: #6643382) kalbinin götürdüğü yere denilesi yazar. *
diğer ismi ile (bkz: kalem açacak)
bilmediği konularda saygılı olmayı öğrenmesi gerek.
okuyorum enrtylerini severek,beğenerek.kimsenin söylemediğini söylüyor yeri gelince.yolun açık olsun kardeş.
yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
güncel Önemli Başlıklar