1. .
  istisnasız bütün sözlüklerde '' sözlükten hatun kaldırmak '' başlığı mevcuttur. bu başlık altına sanki işin şakası yapılıyormuş gibi entry girilir. hani kimsenin kimseyi kaldırdığı yokmuş, öylesine muhabbeti dönüyormuş gibi. ama tabii herkes aslında böyle bir şeyin var olduğunu bilir ve genellikle erkekler arasında gizli bir yarışma olur ''kim daha çok hatun kaldıracak'' diye. tabii bu hatun kaldırma olayı ille de bir bayanla tanışıp onu yatağa atmak değildir elbet. bazen öyle olur, bazen sevgilin olur gerçekten aşık olursun, bazen sadece arkadaşın olur, bazen de anlaşamazsın kavga edersin.

  bir de piyangodan çıkan hatunlar vardır. işte onlar kaldırmadan kalkan hatunlardır. bir anda özel mesajı gelir böyle içinde bol gülücük ve mutlaka bir soru olan, sen bütün iyi niyetinle sadece cevap verirsin ama özel mesajların ardı arkası kesilmez.

  en sonunda iş msn istemeye gider, verirsin msnini. bu öyle bir şeydir ki kızı tavlamak için ekstra bir çaba sarfetmen gerekmez. kız kendi kendine her işi halleder. size sadece verilen buluşma noktasına gitmek düşer.

  tabii bu kızlar her erkek sözlük yazarına nasip olacak türden kızlar değildir. diğer erkeklerden daha bir komik daha bir akıllı olmak bu piyango için ön koşuldur.
  2 -1 ... biraktigim iz
 2. .
  (bkz: kaldırmadan kalkan bizden değildir)
  (bkz: kaldırmadan kalkan penis)
  ... nahkog