bugün

Müslüm baba.
aslı enver ve tarkan.
Oya Aydoğan. Işıklar içinde uyusun.
Elon Musk. Çok temiz bir kalbi olduğunu düşünüyorum. Her halinden belli oluyor zaten. Atatürk'ü ziyaret etmesi de kalbinin güzelliğini ispatlar nitelikte. içinin yakışıklılığı dışına yansımış adeta. Bir de Atatürk sözü paylaştı. Üstelik hem kendi ülkesine faydalı işler yapıyor hem de Türkiye'ye faydalı işler yapıyor. "Türkiye'ye yatırıma geleceğim." Dedi. Melek gibi çocuk. Olağanüstü bir kişilik...
Türkiye'ye çok jest yaptı ve ilahlaştı gözümde. Ona tapmamak için zor tutuyorum kendimi.
Bu kadar olağanüstü özelliklere sahip olmak zorunda mısınız Elon Musk bey?
Birlikte Mars'ta koloni kurmak dileğiyle... See you...
Cüneyt arkın.
Filiz akın.
Erdal bakkal ı oynayan abimiz.
Hulusi kentmen de var tabi. Tontoş dedemiz kötü kalpli olamaz.
Telefonun başında çaresiz beklediği ile şarkı söyleyen bir ünlü vardı. ismi hakan. O da bence hep kandırılmış yazık günah.
Serkan keskin. Rolde olsa inanarak oynuyor.
Azer bülbül.
Emre Belezoğlu. Kalbinin temizliği diline vuruyor.
keanu reeves.
RECEP TAYYiP ERDOĞANDIR.
sözlük olarak sosyal medya yada saçma sapan magazin programlarından tanıdığımız insanların kalbinin temiz olduğunu düşünmek bence masumca hem nereden biliyorsunuz elon'ın uzayda bi noklar yemediğini yada tarkan, kenan imirzalıoğlunun torbacı olmadığını bilmeden ay şu böyleymiş felanfok inanmayın kanmayın kandırmayın ey ahali yabana atmayın bu kelâmı.

Ama yinede ben al Pacino'nun tam bir yavşak olduğunu biliyorum.
Garip Kont.
Kibariye.
ismail abi.
Kesinlikle keanu reeves. Çok kötü bir hayatı olmuş. Her zaman düşünceli hayatı sorguluyor.
Serenay sarıkaya.
Şebnem Ferah.
Jennifer Lawrence. Kimine göre güzel olduğu için falan değil. O iz var bu kızda. Ayrıca biraz da saf olduğunu düşünüyorum.
barış manço. var mı daha ötesi ?
emre aydın. bunca yıldır bozulmadı da.
ercan kesal.
Ben tabiki.
nihat hatipoğludur, gözlerinde dolar işareti yerine huzur bulursunuz.
Hayko cepkin,
Ogün sanlısoy,
Şebnem ferah,
Gordon ramsay,
Keanu reeves,
Simone simons,
Mazhar fuat özkan üçlüsü.
Sihirli annem

(bkz: Taci)
güncel Önemli Başlıklar