1. ?.
  bir şeyler yaşanmıştır, bir şeyler bitmiştir, belki de yalnızca kağıt üzerindedir her şey, her şey yerli yerindedir, o'nunla ayrılmışsındır, ama kırgın değilsindir hatta ayrılmak kelimesi bile tam karşılamaz durumunu, ayrı kalman gerekir sadece, bir ömür boyu. ve günlerce konuşmazsın, haftalarca, gün gelir konuşmaya başlarsın, belli belirsiz bir sanal ortamda, heyecanla bir şeyler karalarsın, benden duymanı istedim der, ki bitmiştir her şey, ne kavgaların, ne şarkıların, ne suyun ne havanın önemsiz olduğunu hissedersin, kalbinin son kez titrediği an'dır, belki de son kez, sizin için.
  3 ... kisinin degeri aradigi seydir
 2. ?.
  (bkz: mona roza)
  1 ... kisinin degeri aradigi seydir
 3. ?.
  uludagsozluge gömülmüş yazarken veya okurken msn de daha yeni ayrıldığın nete geldiğini gösteren ekranın sağ alt köşesindeki kutucuğun göründüğü an.
  1 ... ihan et
 4. ?.
  çoğu kişi tarafından hatırlanamayan andır. *
  1 ... lavinya_
 5. ?.
  birşeyleri yapmak için kendinizi parçalayıp, çırpındığınız ve sonucu elde edemediğiniz andır.
  ... marla singer
 6. ?.
  sevdiğiniz kişiden ayrılırsınız. o kadar güzel günler geçirmiş, o kadar dolu yaşamışsınızdır ki bittiğine ilk zamanlar inanmazsınız. aklınızdan bile çıkmıştır ayrılık anı. uyursunuz ve sabah olup uyanınca telefona bakarsınız aramamış. birden yüreğinize ateş düşer ve içiniz sızlar. işte o an kalbiniz onun için son kez acı acı titremektedir.
  1 ... gonulcelen
 7. ?.
  sınavda kopya çekerken hocayla gözgöze geldiğimiz andır.
  ... kolibandı
 8. ?.
  (bkz: kalp)

  (bkz: titremek)
  ... time off
 9. ?.
  aşık olmaktan korkarak kaçakları oynarken karşına aşık olabileceğin biri çıktığında geçmişin acı tecrübesi ile şimdinin cazibesi arasında kalmış yüreğin hali.
  2 ... thelma
 10. ?.
  kalp krizinden önceki andır.
  2 ... cyqne