bugün

merak edilip rumuzların sorulduğu, isimlerin öğrenildiği ama ikinci kişiye geçmeden bir önceki kişiye ait bilgilerin unutulduğu zirvelerdir. bu konuda başarılı olmak için masa masa dolaşıp iki muhabbet etmek en mantıklısıdır.

ayrılma safhasında önce herkesle vedalaşılır, sonra herkes aynı yöne gider, her köşe başında ayrılanlarla birlikte tekrar vedalaşılır. belli bir süre sonra olay rutine biner. bir kişiyle üç kez vedalaşmak muhtemeldir.

yolda yürürken yakınlardan talihsiz bir şekilde geçmekte olan herhangi bir kişiye senin rumuz neydi gibi bir soru yöneltilebilir.

karşıdan karşıya geçmek problem olmaz, trafik o kadar kalabalığa dayanamaz durur.
kalabalık olması bazı sorunlar dogurmuyor değil
1- kim kimin oldugunu tam ogrenene kadar 3-5 saat geçiyor. birine sordugunuz " nikiniz neydi" sorusunu on defa sorabiliyorsunuz.
2- maslaar bitişik siz de duvar ile masa arasında oturmuşsanız * ihtiyaç molası vermek istediğinizde masanın altından geçmek zorunda kalabilirsiniz.
3- garsonlar filan şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar.kesinlikle kim bu manyaklar demişlerdir.
4-hadi yemekler bitti kalkacağız hurra herkez ayaklanıyor millet aval aval bakıyor bir gürültü bir sıkışıklık. sıraylan terkediyoruz mekanı daltonlar gibi. 4x10+2
5-mekandan çıktık başka bir yere gideceğiz, malum kalabalık yanımızdan bir iki kişi geçiyor hemen laf atıyorum heyy alo kopmayın bak bulamassınız sonra filan derken jeton düşüyor, elemanlar bizden değil ki.
6- karşıdan karşıya geçiyoruz, yine bir coşku filan yanlış yola giderken zor döndürdüm milleti.
7-her gittiğimiz mekanı zengin ettik vesselam.
8-vedalaşma ayrı bir mevzu değinmeyeceğim. inan kopamadık.

ha bir de cafenin alt katını komple kapattık ya yok böyle bir şey abi ya.
(bkz: ben bu kalabalığı bir yerden tanıyorum sanki)
(bkz: 42)
(bkz: 19 ekim 2006 ankara iftar yapıyoruz zirvesi)
(bkz: 42)

edit : yalan beyan veren organizatör karpuzlara aşina değiliz * *
(bkz: 30 eylül sozluk olarak iftar yapalım zirvesi)
(bkz: 43)*
(bkz: uludagsözlük bowling zirvesi)
(bkz: 36)
(bkz: uludagsozluk fasil zirvesi)
(bkz: 33)
yok mu arttıran? *
(bkz: 30 eylul sozluk olarak iftar yapalim zirvesi)
(#41)
kaynak (#683886) (devedikeni)
(bkz: 19 ekim ankara iftar yapıyoruz zirvesi)
(#42)

tanım: tebrik edilesi zirvelerdir efenim.*
ankara ben değil duvarlar sarhoş zirvesi.
not: 60'tan sonra sayamadık efendim.
tam hatırlamıyorum sayıyı ama 70 e az kalmıştı..
(bkz: 25 kasım 2006 mecidiyeköy çay simit zirvesi)
(bkz: zirve yarışları) *