1. .
  bir an boş bulunup 2,5 litrelik dev, kontrol edilmesi neredeyse olanaksız kola şişesine uzanmanızla başlayan, masadaki sekiz-on kadar bardağın tamamının, en az iki tur sonunda hem de köpüksüz olarak doldurulması ile sona eren, biraz da titrek ellere sahipseniz daha da çekilmez hale gelen işkence, eziyet.
  6 -1 ... yagmurbesleyen
 2. .
  kendisinin aç kalmasına sebep olan olaydır.
  1 ... empires
 3. .
  Bulaşık ona kalmadığı, sadece kola dağıttığı için sevinmelidir. Ayrıca kalabalık bir sofra ve kola servisi nedense mutlu bir fotoğrafı çağrıştırıyor insanda. O sofradaki insanlar bir arada olmaktan dolayı oldukça mutludurlar.
  3 -1 ... benekli papaz
 4. .
  (bkz: çay koymak)
  1 ... exogenesis
 5. .
  siz tam "herkese koydum ohh" derken birinin fondiplemesi sonucu hayalleriniz yıkılır. Sonra diğerleri de bitirir o sırada.
  1 ... meneldur
 6. .
  işkencenin alasıdır, hele bide sadece kola değil de, çeşitli içecekleri isteyen davetliler varsa, içecekler arasında mekik dokursun adeta. küçük küçük veletlerin masada bıcır bıcır öttüğünü de katarsak sana masadan çek git diyorum başka da bişey demiyorum arkadaş.
  ... akrepe
 7. .
  öncelikle büyük strestir naif bünyem için. ve diğer naif bünyeler için.. eliniz de bu işe yatkın olacak. adeta 40 yıllık kola, şampanya açan garsonlar gibi olmalısınız ki, bu gerginliği bertaraf edebilin. şişe ayı gibidir zaten. elinize aldığınızda hissedersiniz üzerine aldığınız sorumluluğun ağır yükünü. olamaz böyle bir şey! çalkalanmamıştır umarım diye kara kara düşünürsünüz bir yandan da. neyse efendimo kapağını çevirmeye başlarsınız ve pısssssss. açtınız. ohh çalkalanmamış. yani az çalkalanmış üzerinize dökülmedi. bardaklara tek tek dolduruverirsiniz. önemli bir görevi daha yerine getirmenin vermiş olduğu o özgüven bütün damarlarınızda dolaşır. artık gidip ayşegül'e evlenme teklif edebilirsiniz. ya da dünyayı kurtarabilirsiniz ne bileyim.
  aynı gerginliği bir de salataya limon sıkarken yaşarım. nedense dost meclisinde kimse bunu üzerine alınmaz. yani kimse limonları sıkmaya yanaşmaz. ulan hep ben sıkıyorum ya. birgün sırf inadına birisinin gözüne fışkırtıcam limonu olacağı o..
  1 ... yumusak g
 8. .
  Bu intihara kalkışmaktan farksız olur.(abarttım mı?)
  ... whosin
 9. .
  çöle yolu düşerse ayı izlerine dikkat etmeli bu.
  ... sakin ve sampiyon
 10. .
  eziyetin ta kendisidir. ulan tam bitti dersin biri bardağı uzatır ardından diğeri ardından diğeri derken uzar gider ve içten içe isyanlar başlar
  ... susgun geveze