1. 1.
    ah sözlük, ah gün olmuyor ki yeni yeni olaylarla gündemim sarsılmasın. her gün doğumu uyanıp penceremden doğan güne bakınca türlü hülyalara bandırdığım gözlerim, şehrim, elim, ayağım uykulu saçlarım grimsi ellerim, mütemadiyen çalıp duran saatim, gece pencereme astığım ayışığımı bugün insanlığın hangi haline kurban edeceğim diye düşünüp dururum.
    yine ezberim bozuluyor. ne çok seviyorum bizim şu memleket insanlarını. renkli hayatları beni benden alıyor. bu kadar mı içten oluruz.

neyse,
    bugün eve gelip bir akşam üstü uykusu çektikten sonra şöyle şehri bir gezeyim dedim. pncereyi açtım dışarıda tam benlik bir hava. taktım koluma arkadaşımı çınarlarıyla ulu bir şehrin kadim sokaklarında gezinmeye başladık. ne çok değişti be bu şehir. 10 yılda bütün bir sureti yenilendi. böyle şaşkın bir şekilde gezip güzelim bahar mevsiminin tadını çıkarıyorken gayet kalabalık ve aydınlık bir yolda ileriden iki orta yaşlı lekenin bize doğru geldiklerini farkettim. biri gayet normal yürürken öteki biraz bedensel sorunları varmış gibi yan yan yürüyordu ki, yanımdaki arkadaş "abinin tribi nedir acaba" diye sorunca ben de adama odaklandım. bir kolu gayet normal şekilde dururken öteki bacaklarının arasında ve bacaklar hafif açık bir şekilde yürüyordu. önce kendi kendime yok canım o kadar da değil dedim. ama daha sonra analdım ki bu abimiz umarsız bir şekilde, elini, gri kumaş pantolununun içine sokup (bakın bu da çok önemli zira bu işi yapanlar genelde dışardan kaşıyarak yaparlar ama bu bir üst veriyon) bırakın penisini belli ki testislerini kaşır bir durumda yürüyor.

nasıl bir şeysiniz ya. bu abi yanımdan geçince özellikle baktım bir eksikliği var mı diye. ama yok arkadaş senin benim gibi bir vatandaş. hatta yanındaki arkadaşıyla hararetli bir konu hakkında konuşup duruyordu. neyse ya. işte böyle.
    1 -1 ... cenaze kaldiricisi adem
  2. 2.
    sokak ortasında yanından geçen kadının ardından bakarak penisi kaşımaktan daha iyidir ha ?
    ... kopan sifon cekecegi
  3. 3.
    genellikle maganda tabir edilen cahil adamın hayvani hareketidir. tüm kadınları cinsel obje olarak görür ve sanki erkek olduğunu kanıtlamaya çalışır. muhtemelen, temizlik fikrinden de uzak olduğundan, mantar kapmıştır.
    -1 ... zarbut
  4. 4.
    Tommanı sıkmıştır, Ter olmuştur vicik vicik... O eliyle dokunduğu para belki cebinizde...
    1 ... xyclonb
  5. 5.
    tokalaşılmayacak adamdır. pislk !
    1 ... teflon
  6. 6.
    trabzon yada rizeli olmasi muhtemeldir.
    2 ... sheikh
  7. 7.
    Tombala çekiyordur.
    3 ... emreuzlar