bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    insanlar görürsünüz, insanlar tanırsınız, paylaşırsınız , iletişim kurarsınız ama bu yalnız olduğunuz gerçeğini değiştirmez.. ve bunun bilincinde olduğunuzda canınız acır. "kimseler içinde kimsesiz kaldım" diyerek özetlenebilir.

ve ayrıca, ''bir delinin akşam güneşinde bakmasıdır gölgesine'' der ilyas salman buna..
    1 ... dead silence
  2. 2.
    bu aralar tam da içinde bulunduğum durumdur. böyle herkes güler,eğlenir ne biliyim mutludur yani ama sen kenarda sadece kenarda izlersin biraz takılırsın oda sarmaz kısır döngü devam eder gider öyle ta ki kendine gelen kadar.
    1 ... sabretarkadasbirgungunesdogar
  3. 3.
    Bir çoğumuzun içinde bulunduğu yalnızlıktır. Şikayetçi miyim kesinlikle hayır.
    1 ... ayazhan
  4. 4.
    Her kalabalık yalnızdır. Kalabalığın içerisinde tek bir kişi kendini yalnız hissediyorsa, kalabalıktaki diğer kişilerde aynı hissi barındırıyor demektir. kendi yanlızlığına yaslanıp, karşıdaki kalabalığı izlerken, kalabalıktan birisinin kendisine ihtiyaç duyabileceğini düşünememe halidir.
    1 ... puantiyelipijama
  5. 5.
    kederden elemden ilerde hayat, dönüp bakmıyor gamsız tarafım.
    böyle yaşamayı da ben seçtim, ben kalabalık içinde yalnız kalanım.

revios-marsa yolculuk.
    ... marsadogru
  6. 6.
    Insanin birden içine oturan şu mesele.
    Herkes burda da sanki hic kimse yok gibi.
    2 ... forever together
  7. 7.
    kalabalık içinde yalnızlık
    ... aeneskral
  8. 8.
    kalabalık içinde yalnızlık
    5 -1 ... ultraviyole
  9. 9.
    hayatımın özeti.
    ... abi50kuruslukgofretlernekadar
  10. 10.
    öyle bir durumdur ki, kalabalıklar içinde yalnızlıktan sonra, sadece bir başına kalınca; kalabalıklar içinde kaldığı yalnızlığı düşününce, oh be dünya varmış , resmen işkenceden kurtuldum düşüncesine erebilir insan.
    8 ... en asaletli duygularin adami