1. 1.
    çevremde bazı kişilerde japon yada rus kızıyla evlenme hayali vardı. ama şartlar ve aile zorluk çıkartığı için, ya seve seve ya sike sike, çenesi düşük, çirkin türk kızıyla evlenmek zorunda kaldı. bu durum onları çok üzmüştür. ben bile üzüldüm lan!!! kala kala bunlara kaldık iyimi.
    15 -15 ... burakinyjs21
  2. 2.
    (bkz: Erkek adam erkek sever)
    4 -4 ... sodomlu
  3. 3.
    kala kaldım düğünün ortasına bile
    yine aldandım sonumu bile bile.
    3 -1 ... alphacin0
  4. 4.
    beyler 30 yaşına kadar bekleyince aileyi razı edebiliyorsunuz. sonrası rus , iskandilav ve ya güney koreliyi bulmaya kalıyor. ben hala doğru güney koreliyi bulamadım.*
    9 -3 ... takiaceae
  5. 5.
    hepinizin anasının kökü anglosakson, cermen, nordik ülkelerin soyuna dayanıyor zaten amına koyayım.
    19 -4 ... jarrus
  6. 6.
    tabulu ve geri kafalı kızlara kalmaktır. kötüdür.
    7 -6 ... kivilive
  7. 7.
    Çaresizsiniz olum, hiçbiri bakmıyor diye aşağılamaya çalışıyorsunuz ama kendiniz batıyorsunuz.
    5 -10 ... mutemet ali riza efendim
  8. 8.
    Ruslar sadık oluyormuş erkeklere öyle diyorlar? Onu bunu geçte farklı kültür bea tadı başka olur benim de aklımda hep o vardı ama yerliye kaldık. insan ayırmayın insan.
    ... fikirkakan
  9. 9.
    Türk kızları candır ağa. Haşin olabilirler nazlı olabilirler. Bazen tamamen çekilmez olabilirler. Yine de kendilerini sevdirmeyi bilirler aga.
    2 -3 ... selimtosun
  10. 10.
    Eğer Türk kızının beyaz tenine kaldıysanız o zaman büyük lütufa sahip oldunuz demektir. Derhal bir adak kesin.
    Evet.
    2 -1 ... promer