1. 1.
    tam 1 saattir düşünüyorum, "acaba ne gibi bir kazanımı ya da sözlük okuyucularına faydası olabilir" diye. lakin, bir çıkar yol bulamadım arkadaşlar.

adam tufaalete giriyor, bilek dekolteli pantolonunu ardından da tangasını sıyırıp klozete oturduktan sonra alıyor eline telefonunu ya da fotoğraf makinesi, artık her neyse.

sıçarken fotoğrafını çekiyor akabinde de bunu anın görüntüsü başlığına ,"rahatlatan anlardır. oh evet" diyerek atıyor.

ulan ne aptal insanlar var şu ortamda ya. oğlum, sıçarken fotoğrafını çekip sözlüğe atmak ne amına koyayım ya? bu kadar mı malsınız?

yemin ederim ben utandım. onu geçtim erkek arkadaşı ile nasıl bir fantezi yapmışsa artık diz kapaklarının hemen üstü pembeleşmiş bildiğin.

rica ediyorum trollük adı altında böyle pislik şeyler yapmayın. sokakta kakasını yapan kedi/köpek bile ihtiyacını gidermek için insanlardan uzaklaşıp daha sonra pisliğinin üzerini bir şekilde örtüyor.

bizim insan dediklerimiz ise yüzlerce insanın içinde , ulu orta sıçıyor. pes ! (#39126131)
    2 -1 ... frktmz krds frktmz