1. ?.
  bir kaç gün içinde kesinleşmesi beklenen transferdir. real madrid yeniden galactico dönemine geri dönüyor gibi. bayern munih ten franck ribery i de istiyorlar. hadi hayırlısı.

  ayrıca bu senenin en bomba transferi olacak gibi görünüyor.
  ... coolgoose
 2. ?.
  gerçekleşirse real madrid için çok faydalı olacak transfer. dünkü brezilya maçında bir kez daha dikkatimi çekti, bu adam dünyanın en yetenekli, en hızlı veya en golcü oyuncusu değil; ama onu diğerlerinden ayıran oyun zekasıyla birlikte takımına yaptığı liderlik. oyun zekası yönünden bana göre dünyanın en iyisi. bir point guard gibi ne zaman frene basılacağını, ne zaman kimlerin devreye sokulacağını, ne zaman temponun yükseleceğini saha içinde belirleyen adam bu.

  yaşlandığında bile olsa bu adamın türkiye'ye gelmesini isterim. pierre van hooijdonk'u da yaşına rağmen değerli yapan oyun bilgisiydi, onun gibi geldiği takıma büyük katkı yapacaktır. duy beni kaka, 37 yaşında da olsa bir ara bizim memlekete uğra.
  ... kemalturna
 3. ?.
  türkiye saati ile ile 01.30 sularında gerçekleşmiş olaydır. futbol tarihinin en pahalı transferi olarak kayıtlara geçmiştir. hayırlı olsundur.

  kaynak arka tarafım değildir*
  http://www.milliyet.com.t...nsfer%20rekoru&ver=40
  ... strong3r
 4. 1.
  ortada konuşulan rakamın 15 küçüklerin toplam bütçesi kadar olduğu transfer.
  ... hidden feelings
 5. 2.
  vatana millete hayırlı olsun transferidir, sakızdan çıkan paralarla gerçekleştirilmiştir.

  67 milyon euro para var mı lan dünyada...
  1 ... der meister
 6. 3.
  Başlayan transfer döneminin en büyük transferidir.
  Real madrid'in şimdiki hedefleri c.ronaldo ve ribery'dir.
  ... bugun variz yarin yokuz