bugün

genelde uzun yazılarla akılda kalmayı başaran iki sözlük yazarının versusudur.

kaideyi taciz eden istisna iyi aile çocuğudur.
kukla ...... ...... (boşlukları doldurunuz) (12 harf-2kelime)

kaideyi taciz eden istisna nın am-göt-meme üçgeni yoktur.
kukla ise her seferinde siktim seviştim öptüm dayadım tarzı alt kesime hitap eder.

kaideyi taciz eden istisna nın entelektüel birikimi varken
kukla tdk terk yazım kurallarını bile bilmeyen sanayide egzozcu olarak çalışabilecek biridir.

kaideyi taciz eden istisna nın yazıları seviyeli ve herkese hitap ederken
kukla varoş kesime hitap eder. alt kültüre seslenir.

kaideyi taciz eden istisna kendine özgüdür.
kukla ise vaudeville for vendetta çakmasıdır.

kaideyi taciz eden istisna alengirli sözlük içi işlerle uğraşmaz.
kukla ise bugün mesaj atar yarın arkandan ne düşündüğü belli değildir. belki de sana tekme atmak için sırada bekleyenlerdendir.

kaideyi taciz eden istisna nın sağ solla işi olmaz iken
kukla nın nihai hedefi istatistiklerdir. çekemediği yazarları istatistiklere çıktı diye gammazlar sildirmeye çalışır entryleri. silinmez ise formata aykırı bunlar der. oysa kendisi çok düzenli olarak formata uyan biridir (!)

kaideyi taciz eden istisna karanlık işlerle işi olmaz.
kukla ise yüzüne güler ama arkaplanda ne işler çevirdiği belirsizdir. gündüz külahlı gece silahlı.

kaideyi taciz eden istisna nın eleştirisi tutarlı olabilirken, araştırmalara dayanırken (bkz: zall/#17542395)
kukla meeee mööö diye epsri yaparak "alkışşşş!" talebinde bulunur. -hocam mavi masaya bi alkış! (bkz: 15 aralık 2012 meeleme eylemine katılmayan üyeler/#17548350)

bu entry, bir şekilde kukla tarafından silindiğini-sildirildiğini anlarsam sözlüğü de başınıza yıkarım bunu da bilin.
bu detayın da bilinmesi gerek:
(bkz: kukla/#17566570)
(bkz: ercan saatçi vs rasim ozan)
güncel Önemli Başlıklar