bugün

hiç kimsenin hakkında başlık açmamasına üzülünecek kadar güzel bir anime.
openingi insanı alır, farklı diyarlara götürür. kızlardaki feminen duyguları kabartır. misaki gibi olmak ister insan. animenin çizimleri çok güzeldir, komik sahnelerde usui'nin takındığı kaygısız tavırlar şahsımı gülme krizine sokmuştur. sevdiğini açıklamayıp tavırlarıyla belli etmesi çok güzeldir. anime bittikten sonra 3 gün usuğiiii usuğiii diye ateşli hastalık geçirip yataklara düşmek işten değildir.
Bir death note değildir.
(bkz: death note)
Bir last exile değildir.
(bkz: last exile)
bitişiyle karalar bağladığım animedir. karakterleri ince düşüncenin eseridir, iyidir, hoştur. izlenilmesi tavsiye edilir.
Çok güzel bir animee bayılıyorum şuan 6. bölüme yeni geçtim mükemmel
izlediğim en güzel animelerden biridir. Usui de amma istikrarlı çıktı büyük ihtimal gerçek hayatta öyle bir kızla tanışsaydı bu da kezban çıktı diyip kızla ilişkisini keserdi. insan imreniyor işte. Esprileri olsun çizimleri olsun çok güzel bir animeydi. Dilerim ikinci sezonu da çıkar çünkü finali beni kesmedi. Misaki Ayuzawa Usuiciğime seni seviyorum demeden bitemez. Ayrıca Usui neden yalnız yaşıyordu ve diğerlerinin hayatları nasıl devam etti merak ediyorum.
görsel
Mutlu bana bişeyler oluyo mutlu.
öncelikle death note ile kıyaslamak ne kafanız mı iyi? ikinci olarak romantik anime arayanları tatmin etmeyebilir. romantik anime olsa da biraz kızlara hitap ediyor. alfa olan başkarakterin betalığa tenzil etmesi konu ediniliyor ki gerçek hayatta alfalar o kadar aptal olmaz kızlar üzgünüm.

6/10
güncel Önemli Başlıklar