bugün

Alışkanlıktır. Sınav zamanı adami ayakta tutar, sigarayla birlikte mideyi mahvetmesi muhtemeldir yine de güzeldir.
kahvenin içine bilimum birşeyler katıp genetiği ile oynamaya lüzum görmüyordur. asıl güzelliğin sadelik olduğunun farkındadır. bu başlığı görünce kahvenin güzeli sek içilir demiştir.

ha bir de şirketinin çaycısı mazotunu getirdim diye dalga geçer sürekli.
geceden kalma zamanların bir numaralı ilacıdır.
sadece final dönemlerinde yapabildiğim eylemdir. uyku kaçsın diye içilir ama şekerli ve sütlü yada kremalı içildiği zaman bile uykuyu kaçıran kahve sınav zamanlarında nedense bir işe yaramaz.
Bu anca düz yatırıp , düz kaymak gibi.
rakıyı susuz içmek gibidir.
saglam mıde ıster.
ön sevişmesiz seks kültürü tadında deneyimdir.
Reflu hastalari icin bir intihardir.
kahvenin tadına varmaktır.
ağzının tadını bilmeyen kişilerin yaptığı eylemdir.
kahve hiç sütsüz şekersiz içilir mi? darılır sonra.
Mis gibidir, kahvenin tadını tam olarak almaktır.
kahvenin tadını ram olarak almakla alakası yoktur. Öyle yapmak isteyen varsa kahveyi yer.

(bkz: midesine sıçayım ben onun)
direk uyandırır.
kahvenin en guzel icim seklidir. tadina varirsiniz. sut koyunca baska bir sey olur o.
her sabah yediğim bok. hiçbir şey yemeden yaparım bunu birde sigara içerim tabi. yapma etme dediler, elmada da kafein var sabah elma ye dediler ama yemedi bende.
sırf uykusu kaçsın diye bu şekil içen insan malın önde gidenidir. çünkü kahvenin bu özelliği sindirim sırasında ve sonrasında olur. midenin boş olması, şeker olması, süt olması sindirimi etkilemez. kahvenin sert olması sadece tat duyusuyla ilişkilidir. karakteri sağlam kişilerin içeceğidir.
birisiyle ayakta, elbiseyle, dokunmadan sevişmek gibi bir şey heralde.
nasıl bir zevkse.
krema ve özellikle şeker kahvenin tadını bozduğundan yapılması mantıklı eylemdir. nitekim çocukluğundan beri sütten nefret eden biri olarak süt ve kremanın kahveyi içilmez hale getirdiğini düşünüyorum.
uykudan kurtulmak için yapılan en güzel eylemdir.
keyif veren eylemdir ancak sigarayla birleşirse ağız tadını biraz bozabilir.
yeni atılmış sıcak asfaltı yalamak gibidir.
acı bir zehir içmek gibidir. *
'kahve' içmiş olmaktır. başka bir şey değil.
isteyen psikopat diyebilir , isteyen sadist ama henüz çaya ve kahveye şeker attığım görülmemiştir. Ayrıca bu şekilde sevenler için azıcık şekerli çay ya da kahve şerbet gibi olur.