1. 1.
    Kahvenin o egzotik kokusunu derin derin içinize çekmeden kaba düzen içmektir. Buna kahve içmek denirse artık..
    5 -2 ... xyclonb
  2. 2.
    bitmedi mi daha bu kahve edebiyatınız? bir aralar da leyla ile mecnunun etkisiyle çay modaydı da.

kahveye anlamlar biçmek yerine bir an evvel kafeininden nasiplenmek istiyordur. tavsiye ederim. zihninizi açar, sonuca odaklanır, romantikliğe gerek kalmaz.
    6 -2 ... essy
  3. 3.
    Kahvenin kokusunu içine çeke çeke, tadını çıkara çıkara içmek dururken yapılmaması gereken eylem. Her yudumunda aromasını hissetmek ve kahveden anlam çıkarmak belki yorgun sınav sabahlamalarında sevdiğinin gözlerini hâyal etmek kahvenin renginin koyuluğunda. Kafeini damarlarında hissedebilmek zihnin açılması ve ardından gelen mutluluğu hissetmeden kahve içilir mi hiç.
    2 ... uzunkartal
  4. 4.
    Bitmedi mi mazlum edebiyatınız.
    1 -1 ... ucamayan ucak
  5. 5.
    Kahveyi koklamak neyin nesi?
    1 -3 ... oyle kolaysa
  6. 6.
    şeker kullanmayı bırakmaya çalıştığımdan beri koklamaya başladım ben.

ha, bugün yoğurda boca ettim şekeri bir güzel yedim ama, kahve ve çaya şeker atmayı bırakınca bu içeceklere karşı bakış açım değişti. tadları hala güzel gelmiyor ama alkol gibi. o kötü tadı içmek istiyorsun bir zaman sonra.

eh, şekerin o rahatsız eden kokusu olmayınca da insan ister istemez kokluyor. en basitinden nefes alırken bile gelir o koku burnuna, özel bir çaba sarf etmeden.
    1 ... asilsen
  7. 6.
    Ayıptır, yazıktır.
    ... otisabim