1. 1.
    yumurta mı tavuktan çıkar tavuk mu yumurtadan sorusu gibi saçma sapan bir sorudur. sözde bilmecedir.
    4 -3 ... antisourtimesten dustum yola
  2. 2.
    güzel soru.
    çocukken ben de sormuştum kendime bunu.
    2 ... mylastdaysasachild
  3. 3.
    (bkz: ornitorenk)
    4 ... endless
  4. 4.
    felsefiyle alakası vardır diye düşündüğüm bir konu, soru benzeri birşeydir. bununla birlikte daha farklı bakacak olursak herkesin gördüğü renk aynı mıdır? misal benim gördüğüm sarı tonu ile başkasının gördüğü sarı rengi aynı mıdır? aynı tonda mı görmekteyiz. veyahut bunu tartışacak olursak sarı rengine inanıyorsak ve o renge sarı diyorsak ve onun sarı olduğuna inanıyorsak diğer renklere de öyle inanmak zorundayız gibime geliyor. misal kahve bir içecektir sulandırılırsa ve onun rengini adı ile özleştirip kahve rengi demişizdir. o yüzden o hem toz bir yiyecek hemde alakalı olarak renktir. yani fazla derinlemesine dalarsak...amann anuna koim yaa, bana mı düştü kardeşim. neyse ney. şu kadar da yazdık mına koyum..
    -2 ... kolibalili
  5. 5.
    (bkz: gokyuzu yesilse profesorun kravati ne renk) sorusunun cevabiyla paraleldir.
    -1 ... vilisipidist
  6. 6.
    (bkz: babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi)
    2 ... infectus
  7. 7.
    3-5 yaş grubu bilmecesi.
    ... david addison
  8. 8.
    sivrisinek uçuyorsa dışkı ne renk sorusunu gündeme getirip bizi oyalayabilecek bir renktir. (bkz: bu gazeteleri evinize sokmayın diyen sivrisinek)*
    -1 ... meydanbenim
  9. 9.
    (bkz: kahverengi bi renkse kahve ne renk) cevabı burda olan soru.
    ... tut sunun ucunu doseyelim abi
  10. 10.
    kahverengi bir renkse kahve bok rengidir. kahve bok rengiyse bok kakao rengidir. bok kakao rengiyse kakao da kahverengidir. kahverengi bir renkse kahve bok...

siktir olup gidiyorum burdan.
    3 -1 ... funkymonarch