1. ?.
  meyhanelerde rakıyı yasaklamaya kadar gidebilir, dikkatli olmak lazım.
  2 ... looser
 2. 1.
  rakının yanında beyaz peynir yemeyi yasaklamak gibi bişey
  1 ... tombiş
 3. 2.
  tüm sigara içenler tarafından yok artık daha neler denilen yasak.
  ya canım kardeşim, canım arkadasım tamam biRçok yerde yasaklamıssın, vapurlarda "içmeyen insanların rahatsız olmaması için", okulların bilmem kaç metre yakınlarında "çocuklarımız rahatsız olmasın özenmesin diye" ne güzel ama sana ne kahvehaneleden. alan memnun satan memnun. kahvehaneye gidip de sigara içmeyen kaç kişi var onları mı düşünüyosun? önce sen okul önlerinde esrar, eroin satılmasını engelle sonra 60 yaşına gelmiş adamın akciğerini düşünürsün.
  tabi uygulanması çok zor bi yasak. daha zoru ve saçması için;
  (bkz: stadlarda sigara içmenin yasaklanması)
  1 ... redwinemania
 4. 3.
  bundan daha saçmasını merak edenler için kahvesinde iskambili yasaklayan kahveci modeli de vardır.sigara içip kağıt oynamak kahveye gitmenin özüdür tadıdır dokusudur.
  ... veritaserum
 5. 4.
  tuvalette işemeyi yasaklamak gibi bişi bu canım her yerde yasaklayın millet kahveye gitsin ne içecekse orda içsin bizde rahat edelim.
  ... lancelot
 6. 5.
  dedeler, amcalar, babalar gibi sirf evde koku olmasin efendim evdekiler rahatsiz olmasin diye sigarasini kahveye gidip icen insanlardan akillara zarar kufurlerin yukselmesini saglayacak uygulamadir.
  1 ... antistar
 7. 6.
  kahvehane müşterilerinin ıssız bi adaya giderken yanına alcakları şeylerin mütemadiyen 2 ye indirilmesidir.

  1.Çift Deste Kağıt ve yazboz (bunlar bi bütündür.)
  2.incebelli bardakta çay
  3.Yeteri kadar sigara.
  1 ... erdem andac
 8. 7.
  (bkz: keranelerde sevişmenin yasaklanması)
  ... undergrounder
 9. 8.
  sokakta yürümenin yasaklanmasıyla eşdeğer derecede tepki çekecek, tek işi sigara içip kağıt oynamak olan kehveci iş kolunu çökertecek ve bu işsizlerimizin sigara içmemenin yasak olmadığı alternatif mekanlara kaymasını sağlayacak yasak.
  ... cthullhu
 10. 9.
  sigara içenlerin üssünü bombalamaktır, ocaklarına incir ağacı dikmektir. bir kıraathane örgütlenmesinin ilk adımıdır.derhal vazgeçilmezse hır çıkacaktır.
  1 ... riggo