1. 1.
  Kahve ama ne kahvesi?

  Çözünebilir kahve önce kahveyi bardağa dökersin, sonra sıcak su ilave eder içersin.

  Türk kahvesi için cezveye 1 tatlı kaşığı kahve, isteğe göre şeker 1 tatlı kaşığını geçmesin koyup karıştırıldıktan sonra 1 kahve fincanı su eklenir, kısık ateşte köpürene kadar pişirilir.

  Başka kahve yapmayı bilmiyorum. Misk maymunu mu neyse o kahve sıçan hayvan var ya? Onların ticari amaçlarla beslenmesine karşıyım.

  Üreticiden hiç parasına alınıp Servet kazanılan kahveleri tüketiyoruz.

  Kahve üreticileri yalnız değilsiniz, arkanızdayım.

  Ne duyar kastım be.
  7 -2 ... hamile taklidi yapan panda
 2. 2.
  Espresso için şimdilik evde yapabildiğim en iyisi bu. Önce kahve çekirdeği değirmende moka pota göre öğütülür. Daha sonra moka potun süzgeci silme olarak doldurulur. Altında ki bölüme valfe kadar su doldurulur ocak ta pişirmeye başlanılır daha sonra basınçla pişmiş olan espresso ya yakın bir kahve ortaya çıkar ardından süt koyup latte çikolata koyup mocha yapabilirsiniz.
  Yine filtre kahve için elimizde ne varsa bende makine var kağıt filtre için kahveyi öğütüp makineye koyarsam enfes bir filtre kahve ortaya çıkıyor.
  ... tembelhayvan
 3. 3.
  3 çorba kaşığı neskafeyi çay bardağına koyup üstüne 2 buz ve sıcak su ilave ediyoruz sonra mikrodaşgada 4 dakika çeviriyoruz, ardından cezveye doldurup üstüne 6 küp şeker ve 1 tatlı kaşığı bal atıyoruz, cezveden kömir kokusu geldiği anda nükleer reaktörde ısıttığımız sütün yeşil renge dönmesini bekliyor ve onu da cezveye döküp üstüne toz çimento ve 2 kapsül siyanür atıyoruz.

  ve karşınızda pörfekto exchapiçino.
  2 -1 ... gold tab gibson
 4. 4.
  (bkz: Gugıllamak yerine başlık açmak)

  T:bir soru.
  -1 ... retrosefalik
 5. 5.
  yaptık içtik çok şükür. geç gördüm başlığı unuttum şimdi nasıl yaptığımı.
  6 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  bir soru.

  ama hangisi 100 farklı çeşidi var.
  1 ... theatre of dreams