eski tasarımın kral teması. ekran hafif kahve tonunda böyle. güzeldir.
halıdan çıkmasını ümit ettiğim. kosla oksi ekşın alim gelim bakkaldan dedirten leke.
sözlüğün en güzel teması. ekrandaki fincan tabağı lekesi pek bi hoş olmuştur. aman da aman.
Eğer 6 ay boyunca uğraştığınız ödevinizin üzerindeyse hiç hoş olmayan bir lekedir.
kosla kullanınca çıkmayan leke. test edildi onaylandı
deterjan reklamlarının vazgeçilmezi. Halbuki sabunlu bezle silince çıkıyor. ıslak mendil bile yeter hatta.
uludağ sözlük'teki en kullanışlı temalardan.
bir uludağ sözlük theme i.

ayrıca düzeltilsin efenim başlıklar büyük harf ile çıkıyor.
kahve döküldüğünde oluşan lekedir.
sol frame'deki başlıkların üstüne gelindiği zaman, nasıl denir, fosforlu kalemle çizilmiş gibi olmadan sadece yazının renginin değiştiği sayılı temalardan.

an itibariyle kullanmaya başlamamla birlikte canım kahve çekti. nasıl yapcaz artık, bilmiyorum.
insani surekli temizlik yapma icgudusu ile birakan olaganustu tema.citileye citileye bir hal oldum ekrani,cikmiyor meret...*
(bkz: citilemek)
gecenin bir yarısı beni dumura uğratan temadır.

anne: ben hayatimda senin kadar pis birini görmedim.
ben: ???* neden?
anne: bulamadin mı kahveyi koyacak yer, heryer bittide laptopun ekranına mı koyuyorsun artık?
ben: ne kahvesi, ne ekranı?
anne: görmüyormusun, laptopun ekranında kahve lekesi var.
ben: hea, o tema, sözlük teması.
anne: ne teması oğlum, geç sil laptopu, yazık, günah.
ben: olur.** (bkz: annelerin dumur eden sorulari)
(bkz: lekelere düşman çamaşıra dost)
vişne suyu lekesiyle beraber çamaşır deterjanı reklamlarının ana temalarını oluşturur... amanon kahve ve vişne suyu lekesi hayatta çıkmaz diye replikler boldur bu reklamlarda... (gerçi şimdi moderin olduk şarap diyorlar vişne suyu yerine)
halının üzerine kahveyi döktüyseniz (ama türk kahvesi) hiçbir deterjan sürmeden sadece peçetelerle kahve dökülen yeri ovalarak temizlemeye çalışırsanız izi bile kalmayacak lekedir. ama bir paket peçede bitebilir. peçeteler tek tek değil 7-8 tane alınarak halı ovulmalıdır.
en güzel tema. *
antistar'ın yaptığı sözlük teması. güzeldir, hoştur hatta ekmek banıp yenilesidir. **
deviantart'dan photoshoprangerstock'in morning coffee cali$masindan alinan ilham ile kodlanmi$ sozluk temasi.
hayattaki en guzel lekenin kahveye ait oldugunun bilincine de vararak kullanilmasinda fazlasiyla fayda var. ki$isel hatiram hep "kahve beyaz'dan sola" olarak geli$mi$ olsa da bazi bazi farkli hatiralara da gebe olmasi temenni edilir*. kullanin, kullandirin..
dişlerdeki kahve lekesi için gliserin kesinlikle tavsiye edilmez *
bol bol fırçalayınca çok leke kalmaz, sigara lekeleriyle birleşince dişçinin yolu gözükür
çıkarmanın en kolay yolu saf gliserin ile ovmak olan lekedir.
güncel Önemli Başlıklar