1. 1.
  Vizeler nedeniyle uyumamak için yaptığım kahve ile kolayı karıştırıp yarın sınavı olan Fiziğe çalışma eylemidir varsa böyle değişik fantazi sahibi yazar arkadaşlar oturup beraber ağlaşalım.
  1 ... beyazbaretliyobaz
 2. 2.
  Nescafenin üstüne su yerine çay koymak.

  Yanlışlıkla yaptım, lan nolacak ikisini de içiyoz diyerek atmadım ve içtim. Değil fizik çalışmak, einstein gelse newton ile üst üste koyup, halil sezai dinleyerek ikisini de silkecek pozisyona geldim.

  Evde denemeyin. Gerçi dışarda da denemeyin.
  1 ... 0game
 3. 3.
  uzun süre bunu tekrarlarsa reflü, gastrit ve diğer midesel hastalıkları edinme riskini oluşturabilecek ideal bir evredir. ki şayet konu fizikse stresle beraber bu oran daha fazla artacaktır..
  ... so nice
 4. 4.
  üniversite öğrencilerinde modadır bu. iyi bi enerji içeceğide aynı etkiyi verebilir. ama tabi yerinizde duramazsınız o ayrı.
  ... blackjoe
 5. 5.
  fizikle edebiyatı karıştırıp çalışmak gibidir.
  ... zarbut
 6. 6.
  enteresan aktivitedir, ancak, istersen kahveyi bolivyadan getir, kolayı coca cola limited getir, o fizik kafaya girmeyecekse girmez kardeşim, ciddi bi yardım alınmasında fayda vardır, ki bilirim, maltepe üniversitesinin bi sezon muhendisliği benimle geçmiştir fizik dersini, zordur, yiyecek içecekle ilgisi yoktur.
  ... theophilus