bugün

tablet çikolata'sı muhteşemdir.
kahveden çok çikolata üstünde uzmanlık yapmışlar gibi.
tüm sıcak içeceklerinde yoğun süt tadı ve kokusu vardır. sıcak çikolatasında dahi. ve sevilesi bir yer değildir o yüzden.
ancak ikramları hoştur. özellikle bonte çikolatası oldukça güzeldir.
(bkz: bonte)
bonteleri bağımlılık yapar.
mochasını tavsiye edebileceğim, "mutluluk budur" mekanı.
cheesecakesini tavsiye edebileceğim mutluluk burda mekanı.
kapuçinosunu da tavsiye ediyoruz.
Bitter çikolata lokumları ve kavrulmuş kahve çekirdeklerinden drajeleri harika olan bir yer.
gençturkcell şifresiyle 2 kova kadar kahve ve 8 tane üçü bir arada alabileceğiniz çok ballı kafe.* *
sevdiğim bir kahve dükkanı fakat bu gün istanbuldaki en büyük şubelerinden biri olan kabataş şubesinde gerçekten de insanı dumura uğratacak şekilde olaylar yaşadık.
öncelikle arkadaşımla yerimize oturduk ve ben garsonu çağırana kadar yaklaşık 30 dk kimse bizimle alakadar olmadı. Bunun dışında tuvaletine girdiğimde resmen şok oldum. Tuvalet leş gibiydi. Dışarıdan sadece tuvaleti gören bi insan bu ortamı Taksim'de 2. 3. sınıf gece kulübü tuvaleti zanneder. Yerler leş gibi, çöp tenekesi dolmuş taşmış, her yerde tuvalet kağıtları falan. Rezillik. Sanırım kimse buraları kontrol etmiyor. Diyeceğim şu ki güzelim mekanı çalışanları mahvediyor. Bundan sonra gitmeden önce bir kez daha düşüneceğim gidip gitmemeyi.
frambuazlı beyaz çikolataları muhteşemdir...
hayatında hiç kahve içmemiş kişiler tarafından yönetildiğini düşündüğüm firma.

cahil misiniz yoksa bizi salak mı sanıyorsunuz?

5.5 lira cappucino ama gel gör ki cappucino getirdikleri fincan olsa olsa double espresso fincanı olur en fazla!

siz dünyanın neresinde gördünüz sizinki gibi fincanlarla latte, cappucino vsvs. getirildiğini?

hayatınızda hadi geçtim yurtdışını cafe nero 'da da mı gidip bir kahve içmediniz??

nasıl bir işletmecilik anlayışıdır bu?

nasıl bir insanı aptal yerine koyma şeklidir?

hala anlayamadı iseniz olmadı, starbucks'a gidin bakın 5.5 liraya ne kadar hacimde bir kahve içiyorsunuz?
çikolataları beni fenafillah'a ulaştıran marka.
starbuksa beş basan yerli malı yurdun malı kahveci mekanı.
el yapımı çilekli çikolataları hep o eski çikolataları hatırlatır.
dondurmasıda harikadır.
doğal çilekli çikolatası bağımlılık yapar. starbucks'a 1000 çeker.
etrafta starbucks göremediğimizde, güzel bir alternatiftir.
kendisiyle tanışmamın ankara kuleli'de gerçekleştiği nezih, kahvesi kadar dondurması * da lezzetli, gayet yakışıklı ama kolundaki clara dövmesiyle beni büyük bir buhrana sürükleyen, hayallerimi tepetaklak eden garsonlara sahip, tiki topluluğunun keşfedip yavaştan istila etmeye başladığı mekan. please save kahve dünyası from tikis.
damla sakızlı türk kahvesini paket olarak almalı, konuya komşuya falan içirmeli o derece...
olsa olsa kahveden çıkmayan babamın dünyasını niteleyen kavramdır herhalde.
sanırım doğuş holdinge satılmış yada öyle bir şey olmuş kurumdur.
sahibi olan altınmarka grubuna %50 ortaklık teklif eden doğuş grubunun kabul edilmesi üzerine yarı yarıya artık sahip olduğu markadır.
(bkz: fondü)tek gerçeğim.
fondüsü ve brownie'si benim için dünyanın en güzel tatlıları arasında yer alan mekan.
bitter çikolatalı lokumu aşık olunası bir yer.

görsel
güncel Önemli Başlıklar