1. 1.
  ilki boluda acılıp suanda 25 tane olan ve en yakın zamanda Kayseri'ye acılacagını öğrendiğim cafe zinciri.cok kalmadan türkiyeye adını duyuracagına eminim.
  7 ... ozkrm
 2. 2.
  buda internet adresi http://www.aakahve.com ama şuanda hazırlık aşamasında.aklımdayken yanlışta hatırlamıyosam Nilüfer'in bi klibine de sponsorluk yapmış olan marka.
  3 -1 ... ozkrm
 3. 3.
  fiyatları starfucks a göre oldukça ucuz olan ve yabancı markalara karşı desteklenmesi gereken, tikkylerin şimdilik istila etmediği yerli kahveci. kabataş taki şubesinin kapısından girdiğinizde kahve sevmeyen birine * bile kahve içirtecek kadar hoş kokular sizi karşılıyor ve kahve içerken bi yandan da çikolata yapanları izliyorsunuz. kalabalık bi grupla giderseniz ikram konusunda oldukça cömert davranıyor ve tabak tabak süper çikolatalar getiriyolar. kaç tabak çikolata geldi heralde bunları ödetecekler diye beklerken sadece kahvelerini ödüyorsunuz ve yediğiniz çikolatalarında etkisiyle mutlu mesut ayrılıyorsunuz.ayrıca sanılanın aksine ülker le bi ortaklıkları yokmuş.

  http://www.kahvedunyasi.com/
  7 -3 ... a dying wish
 4. 4.
  para tuzağı. hergün olmasa da gün aşırı gitmemi sağlayacak kadar güzel çikolatalara ve içeceklere sahip bir yer. hele o çikolata şelalesinden eve yaptırmak istiyorum şöle ağzımı dayayıp içeyim diye. türk kahvesi sudan ucuz. hakkaten öyle. ülkerle ortaklık kısmına da gelince ülker sponsorluk yapıyor şu an sanırım. çünkü café crown ve ülker golf dondurma seçenekleri bulunmakta. her gittiğimde gözlerim yarı kapalı çıktığım mekan. para tuzağı yeminle, param kalmadı onlar yüzünden.

  (bkz: burdan yetkililere sesleniyorum)
  6 -1 ... s o t
 5. 5.
  cevahirin üstünde rastladığım ve bağımlılık yaratan mekan.yanında mevsim meyvaları ve altında mum yanan erimiş çikolatasıyla beni benden alan çikolata föndü şiddetle tavsiye edilir.çikolatadan yapılmış kaşıklarla servis yapılan kahveleri de ayrı bi güseldir..gidilesi, çikolataya doyulası yerdir.
  2 ... tinkerbell
 6. 6.
  çikolata severleri * daha fazla cezbedecek mekan. çeşmeden çikolata akıyo ve siz bunu izlerken bardağınızın içinde çikolatadan bi kaşık eriyo.. sıcacık tertemiz gidilip oturulası yer. çeşit çeşit kahveleri var, sırayla denebilir.
  2 ... sour cherry
 7. 7.
  istihbarata göre işletmecisi (ya da müdürü) değişen ve çalışanlarını da beraberinde götürmekte olan şirkettir.. şu aralar arzları talebe yetişememektedir kabataş şubesinde..
  1 ... canzone arrabbiata
 8. 8.
  gidip, görülesi; bolca fondü yenilesi ve kahve tüketilesi yer. çıkarken de poşet poşet çikolatayı sudan ucuza aldım diye sevinebilceğiniz güzide mekan.

  edit: kadıköydeki şubesindeki kıçkıça masaları, ya mutsuz ya da yavşak tavırlı garsonları yüzünden artık uğramadığım kafe.
  2 ... jai guru de va om
 9. 9.
  çikolata ve kahveye doymak ayrıca da kazıklanmamak istiyorsanız kesinlikle gidin diyeceğim mekan. ayrıca kahvelerin sunumları çok şık. kahve tabağınızda kaşığınızla birlikte kaşık şeklinde çikolata geliyor. aynı zamanda üzeri beyaz çikolata kaplı kahve drajeleri masaların üzerinde her daim ikrama hazır.
  1 ... ciddik kusu
 10. 10.
  Baba Beni Okula Gönder kampanyasına destek olan,Fiyatları oldukça uygun ve kaliteli servisi ile Altınkılıçlar grubunun koludur
  ... celibon