bugün

ücretsiz abonelik hizmeti veriyor sanırım bana haberim olmadan.
bir kez daha çaylak damgası yedim.

koray avcı' dan duyanlara duymayanlara...

edit: yada haberin var mı yar yar.

edit: yada duman'dan ölüyorum.
Ne güzel nick öyle .
görsel
(bkz: seri açık oylama yapan melek)
kendimden bir şeyler bulduğum ender yazarlardan.
(#32481320)

18 mayıs'ta doğan sözlük yazarıdır. o gün meşgul olacağımdan doğum günün şimdiden kutlu olsundur...
çiğ çiğ yiyip ayık kalmaya çalıştığım, ders çalışıp sabahladığım günleri hatırlattı.
içimde duygu fırtınaları koparan yazar.

bu adam, 5 gün çaylak oldu. hayır, kaç gün çaylak olduğunu da bilmiyorum. her sabah girip baktım "acaba çaylaklığı kalktı mı" diye. evet, lanet olası her sabah.

elim kırk sefer klavyeye gitti. mesaj at, entry gir, bi entrysine yorum yaz sadece o fark etsin dedim içimden. yapamadım.. yapamadım. "bi erkek, bi erkeği özler mi? el alem ne der?" diye yazamadım.

üstelik ne var biliyor musunuz? yalnız değildim. mesela, kuzenimi aradım iki gün önce. kendisi 1.90 boyunda, evli, dalyan gibi bir adamdır. sesi bozuktu. "n'oldu" dedim, cevap vermedi. neden sonra "kahve çekirdeği çaylak olmuş lan. hanım evde karagülü açıp izliyor gözlerim doluyor. daha fazla sürdüremiyciiim" dedi. ağlamaya başlamıştım. hayır hayır, üzüntüden değildi. belki bi parça gurur. nasıl anlatayım? hoşlandığın kız, gözünün önünde kendisine asılan tipi terleyip sonra sana döner ve gülümser ya belki ona benzer bir şey.

hahaa buraya kadar okuduğunu biliyorum kardeşim. allah var daha önce nickini bile görmedim. yine de çok şaapma diye yazdım. biraz da canım sıkılıyor galiba.

tekrar hoş geldin, bi daha çaylak olma. zira sana ulaşamayıp benden yardım isteyen üç sözlük kızını mecburen ben ayıkladım. sana inanıyoruz, kendine iyi bak.
kaliteli yazar.
(#32231230) güzel bir tespit yapmış yazar.
güncel Önemli Başlıklar