bugün

Bizimkileri kahvaltı için bana davet ettim.
Ekmeği bile kendim yapacağım.

Ehe ehe.
Yumurtasız asla yapamadığım öğün.
Yumurta olmayınca kahvaltı değil de atıştırma oluyo gibi geliyo.
kahvaltı Türk milletinin vazgeçilmez öğünüdür ve biz bayılıyoruz kahvaltıya bir kuş sütü eksik oluyor... Market Alışverişlerimizde 200 TL Bankkart Lira olduğu için rahatlıkla da alışverişlerimizi yapıyoruz
yapmıyorum ben ya.
Hala yapmadığımdır. Biraz daha yatakla aşk yaşamaya devam edersem açlıktan öleceğim. Kalkın kız serpme kahvaltıya gidelim.
Hıyarın yanındaki yoğurt mu pampa hı?
Cold brew + badem sütü ve granola ile hayatı seviyorum kahvaltısı yapıldıdjfjf.
ben genelde kahvaltıyı gündüz üç dört gibi yaparım. o yüzden mi böyle olmuşum.
Valla unlu mamülü bıraktım, eti forma geçtim.
az önce yaptım geldim gayet iyiydi.
bazen geçiştirilen bir öğündür.
cevizli helvayı da ekliyorum tabağa şu aralar, her gün tüketmek iyi mi kötü mü kestiremiyorum.
Kuşkusuz çok ağır şeyler tüketerek geçirdiğim öğün.
Yemekten önce çorba içmek kadar gereksiz bir eylem.
bence çok güzel bir öğündür. yemek yemek çok güzel.
Bana bu öğün inanılmaz zaman kaybı gibi geliyor. Çünkü yapsamda öğlen acıkıyorum, yapmasam da. Ben de yapmıyorum..
bazen yapılması güzel oluyor, hafta sonu falan
Mutlu eden tek öğün . Bunun hazırlaması da zevklidir. Kahvaltıda öncelik gözü doyurmak , Allah ne verdiyse sofraya konur önce göz sonra karın doyurulur mümkünse temiz havada ve çok kişiyle
Pek sevmem.
Sabah sabah pide yenir mi be böğürtlen. Ne pis boğaz çıktın.

Kahvaltıda kızarmış ekmek yenir.
bu aralar aleni ortamlarda yenmesi hoş karşılanmayan öğün. Yarın kahvaltımda ramazan pidesi, tereyağı, peynir, çilek reçeli ve çay içeceğim. Dinsizim ama ramazan pidesini severim.
Bu aralar dışarıda yapılması ayıp olan eylem. Pazar sabahı yatak sohbetli bol sevişmeli bir seksin üzerine en çok giden şey hazırlanıp şöyle güzel bi kahvaltıya gidelim denilen andı. Tey tey.
Erkenden yapılanı makbuldür. Bu saatte.
Şu saat olmuş hala yapamadım. Allah'tan alamancılar çikelata verdi de. Aç ve depresyondayım. Ben de isterdim ekmeğime tereyağı sürüp üzerine hangi reçeli süreceğime karar verememeyi. Ben de isterdim çaya dolduran kişiye azıcık daha dem koy demeyi...
görsel
güncel Önemli Başlıklar