bugün

okul, iş vs gibi sebeplerden sabahın köründe uyanıp mutfakta uyku sersemliğiyle boş boş beklemekle desteklenir. sonra ağza üç beş lokma atılır ve yola konulur.
sabah vakti insanın canının birşey istememesinden kaynaklanan durumdur.
günün en değerli öğününü kaçırmaktır.
Öğle yemeğini kahvaltı yerine sayıp gecenin bir köründe de akşam yemeği saymaktır. Sabah sabah seda sayan kahvaltı istemeyen bünye'nin bir tepkisidir.
kalkar kalmaz iştahsız olma durumudur. ilerleyen saatlerde acıkıp yemek tabi daha günü 2 menüye indirmek muhtemel oluyor. ama güzeldir kahvaltı yapmayıp öğlenleyin ölesiye yemek...
Ya uykuyu tercih edersin, ya canın istemez zaten pazarlar sabah ları tüm hafta ici kahvaltısının acısını çıkartırsın.
sabahları hazır alınmış küçük poğaçalar ve çayla geçiştirdiğim öğün.bir hafta sonu yapabilirsem eğer üşenmessem yapıyorum.bizede yazık.
kahvaltı huzurluyken yapılırsa güzeldir = haftasonu kahvaltısı.
sabah yedide işe başlayan birisi için oldukça geçerli bir eylemdir. gün zar zor başlarken ne yemeği.
mutsuz uyanmaktır. kendinizi sevdikçe güne kahvaltı ile başlama ihtimaliniz artar, okul iş servis otobüs ders bahane..
içinde bulunduğum durumdur. 11-12 yaşımdan beri sabahları hiç birşey yiyemiyorum. artık bünyede alıştı.
Yaklaşık 3 haftdır icinde bulunduğum durumdur malum ygs ye hazırlanmak kolay değil insan geç sağetlere kadar çalışıyor.
hastaliktir.
Sabahın korunde kalkip bisey yiyememe sorunu olan insanlarda görülür.

Sigarada iciyosa vay haline, zira ac karna bu zikkim midenin annesiyle analdan iliskiye girer.

Bu arada, bende bu kafiledenim malesef.
yıllardır bünye alışmış olacak ki öğleden önce hiç bir şekilde yiyecek kabul etmeyen mideye sahip insanlarda görülen durum. rahatsızlık sayılmaz. sadece yemek için yaşayan insanlara garip gelir.
Gunun en degerli ogunudur sabah kalktiginda usengeclik , istahsizlik ve mide bulantisi yuzunden cogu zaman es gecilir .
tansiyonun düşmesine sebep olur görsel
kahvaltı yapma alışkanlığı edinebilmek için yapılan girişimlerin olumsuz sonuç vermesidir.

sabahtan beri yarım bir gevreği kemiriyorum. artık midem bulanmaya başladı. midemin bulanmaya başlaması çok fazla yedin stop deme şeklimdir kendime. ay sonra bir baktım öğle yemeği vakti gelmiş. ama yani yapılmaz ki bu. ben kahveyle devam ediyorum.
Güne kahveyle başlayanların genel sorunudur.
güne direk öğle yemeğiyle başlama durumu. kahve sevmem.
ayrıca hazırlayan var, ben yemiyorum.
YÜZ YIKANMADAN TUVALETTE iÇiLEN SiGARANIN SUÇUDUR, YEMEKTEN SONRA iÇiLEN SiGARALARA ALIŞKIN BEDEN AÇKEN iÇiLMiŞ SiGARAYI ALGILAYAMAZ, DOYDUM SANIR. BEKARLIK...
sabah kalkar kalkmaz uyku sersemliğini atlatamamaktan dolayı oluşan isteksizliktir.

anca çay içip uyku dağıtılır.
Yıllar boyu buna alışınca uyanır uyanmaz bir şey yemeye çalışmak midenizi bulandırır, yiyemezsiniz. açlık hissetmezsiniz. Sağlıksızdır ama alışmışsınızdır artık.

Çocukluğumdan beri 11-12 yıldır böyle yaşıyorum.
saat kaçta uyandığım veya uyandıktan sonra ne işim olduğu önemli değil. asla kahvaltı yapamıyorum. uyandıktan 1-2 saat sonra anca iştahım geliyor. ne yesem midem bulanıyor. sanırım sabah sigarası içmemek gerekiyor, başka bir çözüm bulamadım.
güncel Önemli Başlıklar