1. 1.
    iddia ettiğim meseledir. türk insanı kahvaltıya gereksiz fazla önem veriyim. serpme kahvaltı dediğiniz şey 45 dakikada hazırlanan 1 saatte yeniler yarım saatte sofranın toplandığı gereksiz zaman öldürücü bir olaydır. fazla yenildiği için öğlen acıkmazsınız, karnınız şişmiş şekilde güne başlarsınız.

halbuki 1 kahve ve ufak bir sandviç yense yeter.
    4 -9 ... bel gamzeli erkek
  2. 2.
    Tost ve çay kahvaltı için yeterlidir. Gerisi gereksiz yere dayayıp döşemektir.
    1 -4 ... selia
  3. 3.
    Tost ve cay dışında fazlasına gerek yoktur.
    2 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    Yapılan bir çok çalışmada kahvaltı öğününü atlayan insanların şişman olma riski kahvaltı yapan insanlara göre daha yüksektir. Yeterli ve dengeli yapılan kahvaltı, gün içerisinde enerjiniz çabuk tükenmesini engeller ve gereksiz, fazla abur cubur yeme isteğinizi de bastırabilir.
    Genelde kahvaltının çok, akşam yemeğinin daha az yenilmesi tavsiye edilir.
    1 -1 ... internest
  5. 5.
    Kahvaltı dışındaki tüm öğünler gereksizdir.
    Güzel bir tereyağı, bal, kırma zeytin, biraz sucuklu yumurta, söğüş desteğiyle birlikte belki bir kaç dilim karpuz tabiki ezine peyniri ve Diyarbakır örgü peyniri eklemesiyle mutlu olmayacak insan tanımıyorum.
    Hayattan haberiniz olmadığı gibi keyif sürmekten de haberiniz yok.
    1 ... cok erken oten horoz
  6. 6.
    benim için vazgeçilmezdir. kahvaltı edince öğle yemeği yemesem de günü geçirebilirim. kahvaltıda peynirli zeytinli, domates, biber, salatalık ve cevizli salata gün boyu ihtiyaç duyulan vitamin, mineral, protein ve yağın çoğunu içeriyor.
    3 ... strawberry blonde
  7. 7.
    Kahvalti yapmadan sokaga adimimi atmam.
    1 ... karton toplayan cocuk
  8. 8.
    benim kahvaltım

2 bardak su

1 kupa filtre kahve..
    ... kimlerkimlerle
  9. 9.
    kahvaltının gereksiz bir öğün olması
    2 ... itoglu yourself
  10. 10.
    günün en güzel öğünü için gereksiz demek çok saçmadır..
    bütün gün hareket ederek geçeceği için bünyenin buna hazır olması gerekir,
    bu hazırlığın da en güzel yolu sağlam kahvaltıdan geçer..

esas dikkat edilmesi gereken öğün ise akşam yemeğidir..
    akşam hayvan gibi ne varsa yiyip sonra da tv karşısında uzanmak feci yanlıştır..
    esas bunu yapmayın!
    1 ... strobist