1. 1.
  güne laktik asitle başlamak ne çocuklar ne büyükler için aklıma yatmıyor. sabah sabah portakal suyu yerine bir tane portakal çok faydalı olur kahvaltıda yediklerimizden daha çok faydalanır vücut.
  ayrıca çocuklara yumurta yedirince süt içirmek de mantıklı değil. bazen sırf yulaf ezmesi veya mısır gevreğini anlarım ama güzl bir kahvaltı yapmış çocuğun kahvaltısını bozar bence süt. zaten süt yerine yoğurt daha faydalı vücut için.
  bilmeyenler için ; menapoza girmiş kadınlar süt içmeyi kesmelidir. sütten alınan kalsiyumu parçalayacak enzimi üretemez artık vücut. yoğurt yemeleri gerek. her yaş için en sağlıklısı yoğurt.
  yoğurt, süt ve ayran demir ağrlıklı menü ile tüketilmemeli. mesela kebap veya mercimek ve ayran yerine portakal suyu/şalgam artık kaldıysa vişne suyu optimal faydalanmayı sağlar.
  3 -2 ... radiolarian
 2. 2.
  açık ara çay içmek alır.
  2 ... intihardukkani
 3. 3.
  Çay içmektir. Açık ve net.
  8 ... kucukkutupyildizi
 4. 4.
  O kadar zengin olamadım şu an. Dünkü çayı ısıtıp ısıtıp içerim. Kola kıvamına gelinceye dek. O zaman zehirliyor da. Öğrencilik çok zor.
  4 ... kale3112
 5. 5.
  Portakal limon karışımı. Özellikle 30 dan sonra en iyisi *
  2 ... jalehan
 6. 6.
  protein için süt+chia tohumu+ymurta beyazı, vitamin için portakal suyu+greyfurt+limon.
  ... kursadneferi
 7. 7.
  portakal suyundan kasıt hazır meyve suyu ise hiç içme daha iyi. süt ise laktoz intoleransı varsa akşama kadar osurtur, götün kevgire döner.

  adam gibi kahvaltı yap, suyunu da bol iç yeterli fantezinin lüzumu yok.
  1 ... nesgayfe
 8. 8.
  Supradyn all day içerek ( portakal aromalı suda çözünen tablet) gerçekleştirdiğim eylem işe yarıyor gibi tüm gün boyunca çoşkulu ve dinç hissediyorum tadına hiçfena değil işte geldiğimde bardağımı alıp içine su koyduktan sonra çantamdan silindir şeklindeki kutuyu bira şişesi misali masamın kenarıyla açıyorum odadaki iş arkadaşları çaktırmadan sinsi sinsi bana da verir mi acaba gibilerinden bakıyorlar sonra suyun içine bir tablet atıyorum ve. O kısık tıs sesi sanki su kaynıyor o derece bir fokurdama meydana geliyor bi dakika içerisinde su turuncu halini alıyor ve yudum yudum ağır ağır içiyorum sabah sabah soğukta sigara içip büzüşerek içeri gelen arkadaşlara da bi güzel. Gazelleme yapıp mesai saatine başlıyorum
  ... yelkenlerpupa
 9. 9.
  Portakal suyu adamdır.
  ... scarlett johanson
 10. 10.
  Portakal suyu içmek. Hani yatmadan birkaç saat önce karnın acıkır ya. Böyle yemek yemekle yememek arasında biraz kararsız kalırsın. işte sütü orada yapıştırıcan.
  ... centurion