1. 1.
  bu memleketin ırkçısı ayrı salak, dincisi ayrı salak.
  7 -1 ... tuborg bira
 2. 2.
  ikisi de kardeş kardeş devam etsinler yaw, niye birini bırakalım? ikisi de güzel!!
  1 -2 ... paganviodio
 3. 3.
  Duymaya alıştıklarımızdan farklı bir temenni. Ülkemizde arap mitolojisini rehber alan çok fazla insan olduğundan genelde tam tersini duyardık.
  1 -3 ... kardabi
 4. 4.
  türk'ün en güçlü olduğu zamanların müslümanlığa geçişiyle başladığını bilmeyen yazarın entry'si.
  2 -2 ... orgazm kazim
 5. 5.
  kahrolsun islam yaşasın türklük
  -1 ... ozzy osbourne
 6. 6.
  ikisi de yaşasa olmuyor mu?
  -1 ... munir bey
 7. 7.
  Ne diyon lan sen denişük.
  ... do min joon
 8. 8.
  keşke adam akıllı Türk olsan oda yok islami yaşam tarzını benimsemeyen Türk Avrupa'nın yaşam tarzına kayar. tıpkı başlığı açan pezevenkte olduğu gibi git bak Türklüğe dair zerre hasleti yoktur.
  1 -3 ... ulusafsata
 9. 9.
  ya buradaki akp çomarlarından şikayet ediyoruz ama bu türün çomarı da hiç çekilmiyormuş ya.

  hangi tür oluyorsa artık? milliyetçi desen değil,ırkçı desen değil,faşit desen değil çünkü zaten bu özellikler akp'li çomarlarda da mevcut.

  değişik bir çomar türüyle karşı karşıyayız.
  -1 ... munir bey
 10. 10.
  islam'ın ırklar üstü evrensel bir din olduğu zaten herkes tarafından biliniyor.

  rum/22: Göklerin ve yerin yaratılışı, dillerinizin ve renklerinizin farklılığı da O'nun ayetlerindendir. Bilenler için bunda işaretler vardır.

  hucurat/13: Ey halk, sizi bir erkek ile bir dişiden yarattık ve birbirinizle tanışmanız için sizi ırklara ve boylara ayırdık. ALLAH yanında sizin en değerliniz en erdemli olanınızdır. ALLAH Bilendir, Haberdardır.

  Herhangi bir ırk islam dinine alternatif olarak gösterilemez. Yeterli zeka seviyesine sahip herkes için bu durum oldukça açıktır. Söz konusu talihsiz başlık ya bir troll ürünü ya da hasta bir tavuğun gıdaklaması şeklinde kabul edilmelidir.

  çünkü evrimsel araştırmalar sayesinde bilinmektedir ki; tavukların ataları dinozorlardır. günümüzde bir tavuğun dizonor olan atalarıyla övünmesi, onları kutsaması, onların hakimiyetini arzulaması nasıl görünecekse; bugün zalim atalarıyla övünen, cahil atalarını kutsayan, gaddar atalarının hakimiyetini arzulayan insan da aynı şekilde görünmektedir.

  özet: gıt gıt gıdak!..
  1 -1 ... lunarliftoff