bugün

üçüncü nesil bir çaylak. *

edit-1: an itibari ile yazar olmuş.
edit-2: an itibari ile tekrar çaylak olmuş.
edit-3: an itibari ile tekrar yazar olmuş.
edit-4: an itibari ile tekrar çaylak olmuştur.
gecenin bi yarısı * nickini görüp gülmeme hatta çok gülmeme bu sebeple yanımdaki kanepede uyuyakalmış ve uyanmaması gereken birini uyandırmama sebep olmuş şahsiyet. ayrıca hoşgelmiş.*
hızlı üçüncü nesil yazar. sözlüğe büyük katkılar sağlayacak izlenimi yaratıyor.
yazılarını beğenerek okuduğum komik yazarlardan biri. hayata dair tecrübeleri de okunası.
3 gün içerisinde 3 kere çaylak olabilmeyi başarabilmiş, girdiği entryler, açtığı başlıklar ile birçok kişiden ayar yemiş, birçoğunun tepkisini çekmiş olan uuser. yazar olamayacağını anladıktan sonra çarşıherbokakarşı nicki ile bir fake account açmış, ayar yediği kişilere seri halde eksi oy vererek tatmin olmaya, ukte bölümünü saçma sapan ukteler ile doldurarak aklınca sözlüğü sabote etmeye çalışmıştır.

bir uuserın bu kadar kısa sürede yeniden, yeniden yazar yapılması şahsen bana ilginç geldi. yeni bir sözlük olduğumuz için daha çok yazara ihtiyacımız var bu yüzden çaylaklar çok kolay bir şekilde yazar olabiliyor * ve bu anlaşılabilir birşey ancak birisi çaylak yapıldıktan sonra tekrardan yazarlığa dönebilmesi için en azından belli bir sürenin(kısa da olsa) geçmesinin beklenmesi gerekmez mi?
an itibariyle
Bugün: 0
Bu hafta: 0
Geçen Hafta: 388
Toplam Entry: 388
Toplam başlık: 55

3.nesil çaylak olarak sözlük semalarında gezmekte olan uuser.
(bkz: hadi hayırlısı)
çözene kadar bir yerlerimden terler boşalan "kaynaştırılmış birleşik sözcük oluşturma" sanatı kullanılmış slogan gibi nik.
(#442371) entrysi çok sağlam olan yazar.
üçüncü nesil silik.
bu birleşik yazılan nicklerden ne çok varmış, ben de kendimi farklı sanırdım dedirten yazar yada çaylak, çok çabuk değişiyor.
(bkz: fire in the hole)
(bkz: bomba atıyorum)
(bkz: düşman geliyor ayol)
baya eski bir yazar olmasına rağmen fazla entry girmediğinden olacak nick altına pek yazılmamış yazar.

hoşgelmiş.

bunu derken bir tuhaf oluyorum.
3. nesil silik.
ilk olarak ankaralı namık'ın şarkısında duyduğum tuhaf cümle.
güncel Önemli Başlıklar