bugün

suriye ile savaş çıkarsa memleketi bu duruma getiren şakirt oylarının sahiplerini cephede görmek isteğidir. makarnaları sindirme zamanıdır.
tatlı tatlı yemenin acı acı osurması olur.
(bkz: sizin gibi şakirtleri cephelerde görmek isteriz)

(bkz: alırım tespihini mike)
-yok efendim kemalistlerin villası falan her kemalistin de villası yoktur üstelik haklılar biz savaş istemiyoruz bu yüzden şakirtlerin gitmesi gerekldir savaşa falan!!
savaş öncesi mutlaka maklube ziyafeti verilir, hoca efendinin çamaşır makinesiyle çekilmiş bozuk pikselli videoları izlenir, çaylardan bir yudum alınır ve çoraplar çıkarılır. "allah allah" diyerek yataklara saklanılır.
şehitlik de gazilik de nasip işi diyen bakanlarını utandırmayacaklarını umuyorum.
ulu önderleri sayın recep tayyip önderliğinde ön saflarda görmek istediğimiz hbbia ve diğerleridir.
büyük ihtimal kurtuluş savaşında olduğu gibi it gibi korkup medreselere sığınacak şakirtlerdir. savaş yürek ister onun içinde önce türk olmak gerekir arap köpeği olmak değil. ha suriyeye karşı sen savaşır mısın diye soran olursa. ülkenin başında arap yalakaları olduğu sürece hayır.
baş komutan feto efendi de cephede olacaktır şüphesiz.
hadi lan kak cepheye gidiyoruz denildiğinde bir çoğundan çocuk yazmış ehe ehe cevabını alacağımız gerçektir.
muhtemel bir suriye - türkiye savaşında olması gerekendir. muhalifleri desteklemek onların fikriydi. bi zahmet önden onlar gitsinler.

hani kendilerine de önden giden atlılar derler ya. bi zahmet burayada önden buyurun.
(bkz: minareler süngümüz müminler asker)
ne bugün, ne de yarın olmayacaktır.

onlar kahramanlığı değil, yalakalığı, çıkarcılığı, şerefsizlere hep destek, tam destek alkış tutmayı bilirler.

tek yapabildikleri bu...
yoksa kahramanlıkmış, savaşmış, bunları ne bilirler?
geri plandaki cephede görebilirsiniz zira hiçbiri ön safta yer almaz.ama akıl vermek için yarışırlar.
muhtemelen ilk fırsatta çürük raporu falan alacakları hadisedir. o da yemezse pensilvanya'ya kadar yolu var.

(bkz: savaşı age of empires sanan şakirtler)
savaşma sıvış şakirt sloganları eşliğinde allah allah nidalarıyla cepheden geriye doğru kaçacaklardır.
zor görünendir. kaza namazındalar .
askerlik yan gelip yatma yeri olmadığı için 30.000 tl ödeyerek bu gereksiz işden uzak duracaklardır.
güncel Önemli Başlıklar