bugün

yeniliklerle gelmiş taze yazar. inşallah kızdır.
sadece yazar değil adeta beyaz atlı prens. aklı olan sözlük kızlarını kurduğum hareme beklerim.
sözlüğe isim yapmaya gelmiş vasat troll. keşke ölse.
hadi hayırlısı olsun. arslanım sen hayırdır ya ?
16 yaşında olmasına rağmen zigara içen, alkol alan bir ergen yazarımsı. aklı olan bulaşmasın der inceden kaçar.
(bkz: ilk 6 ay anne sütü şart) anne sütü yerine alkol ve sigara içmiş bebedir... *
kendi kendiyle başlık sınırları içinde tartışan yazar..
zaman kavramını ortadan kaldırmaya çalışıyor olabilir..
Sensin be sevgilim.
şu saat itibariyle yazara göre konuşacak ergen yazar. kendimi sizlerden sakınıyorum fakirseniz felan sıkıntı olabilir çünkü. karması 500 üzeri olan yazarlar konuşabilir benimle.
Ilber ortay ın kızı olduğunu düşünüyorum, karması 500 üstü olanlar benimle konuşsun falan. Bayan Ego
geleceği çok parlak olan yazar.

eski nesillerden kat kat iyi olup buralar şuanda dutluk onun için. hoş gelmiştir.
"Felan" yazarı.
allah'a emanet yazar..
eğer allah yoksa, halinin ne olacağı bilinmez..
sozlukte onlarca feyki olan yazar. biliyoroz seni.
bazı haddini bilmez yazarımsılar tarafından hunharca eleştirilen ergen yazar. ağzınız kenarından öpüyorum sizi hadi bakalım.
hoş gelmiş yeni yazar. gelir gelmez takiplere başlamış yazar. sayesinde bir takipçim oldu.
not: takip etmeyin demiyorum, hobi olarak yine takip edin.
sözlüğe isim yapmaya gelmiş vasat troll.

kendin ol kendin!
Buraların değerleneceğini hissettiğim yazar, nesildaştır bu arada.
yakin zaman da ne kadar zeki olduğu anlaşilacak yazar. sizlere layik olabilmek için elinden geleni yapacaktir.
Birinin Feyki olan yazar.

Tahminler yok değil hani...
gezicilere destek için gezi parkina gidecek ergen yazar. bekleyin lan beni fakir çapulcular. 4 koli bira aldim siz alkol almadan eylem yapamazsiniz.
dürüst yazar, iyi niyetli, megadeth tutkunu. iyi ki var !
formata uymak kaydı ile klavyen güçlü olsun dediğim yazar kardeşimizdir.
Neyin peşinde olduğu belirsiz yazar. Çocukluğuna gidilmeli. inşaata topunun kaçması vs ile psikolojisi bozulmuş olabilir. Yoksa bu çocuk niye böyle olsun ki.
(bkz: attention whore)
Olum bak burda kiz nickaltlari benden sorulur. Sayfana baktim yazmissin falan kizlara. Noluyo olumm akilli ol.
Adami delirtme kardesssssimmm.