bugün

bir ara musallat olan huydur. insan gülüyor ama sonrasında da bir korkmuyor değil. gariptir.
Rüyada kahkaha atmanın bir üst leveli. neye güldüğünü bile bilmeden ağzın iki metre açık buluverirsin kendini.
Ulan nasıl kahkaha atarak uyanabiliyosunuz ya , ya ağlayarak uyanırım ya da bacağıma giren kramplar nedeniyle söverek . Biz de siz kadar mutlu olalım be.
uyanmak için en güzel yöntemdir. Hele ki neye güldüğünüzü hatırlıyorsanız, daha da güzeldir.
iskeletor'dan beklenir.
Bu sabah başıma gelendir. Rüyamda cem yılmaz annem babam ben birkaç kalabalık daha bizim mutfaktayız kahvaltı hazırlanıyor bir taraftan.
Allah uzak etsin yakın zamanda da cemin babası vefat etmiş yalnız kalmasın kötü hissetmesin diye kahvaltıya cağırmışız. Badem belki fıstık gibi bir yemiş var masada arada ondan atıştırıyor birileri ocak başında.
Sohbet güzel ama arada bir tadı kaçıyor belli.
"Hadi pijamalarını giy de bakkala gidelim seninle" diyorum.
Aman Allahım kahkahalar uçuşuyor çok komik çok gülüyoruz. Neden çünkü hani bakkala pijamayla cok gideriz falan ya...hani sabahın köründe yün içlikli bebeler gelir 5 numara büyük terlikle.

Peki neden böyle bir rüya gördüm. Şimdi damadı tolganın programına katılmış cem reklamları dönüyor biliyorsunuzdur heh iste orda boktan da öte bir espiriye kırılıyor cem sözümona. " nerdesin abi " gibi bir cem sorusuna " işte tam şuradaydım " gibi kelime şakasını yapıştırıyor tolga. Cem kırılıyor aman aman.

Velhasıl bu programın reklamını izlerken ne saçmalıyor bunlar okul öncesi esprisine kırılacak hale mi geldiler diye geçirmiştim içimden. Bu subliminal rüyanın sebebi budur sanıyorum.
güncel Önemli Başlıklar