bugün

her an kahkaha atacak bir olay gören kadındır. gülmekten kendini alamayan kadındır.
bildiğin .

(bkz: saba tümer)
bir elinde şarap kadehi olduğu halde telefonda biriyle konuşan kadındır.
aslında güzeldir. Bir kadının gülmesi kadar güzel bir ses yoktur erkeğin kulağında.
Bir erkeği tahrik de edebilir. Köle de edebilir. Aşık da edebilir. Öyle bir sesdir yani.
Dünya tarihine bile yön verebilen kadınların bi erkeği yönetememesi saçma olurdu. Doğaya bakın tüm erkekler dişiye kur yapmak için türlü hal ve hareketleri yaparlar. Penguen yuva yapar tavus kuşu kanatlarını açar. Kadına böyle bi teveccüh vardır.
Kadınlar hakkında yazacaktim bu başlığa nasip oldu fikirlerim.
Bir kadının kahkahası kadar bir erkeğin bamteli ni titretecek hiçbir mızrap yoktur. Ne güzel tevafuktur ki. Şu an yazarken bir bile bir kadın kahkahası duydum. Pek çok derdi olabilir ama kadınlığını özgürce yaşıyor. Korkmuyor dahası.
Bu kahkaha esnasında yarinizin dudağında kim gamze olmak istemez ki.
Valla ben de hiç çekinmeden atarım kahkahamı.
Olmaz ama siz kahkaha atınca Bizim içimiz giciklaniyo.
Hele bir de sizin esprinize doğal şekilde kahkaha atmışsa mutluluk sebebi olan kadındır efendim. Beraber staj yaptığım kız bunlardan biriydi mesela. Çok güzel kahkaha atardı ta ki sevgilisi olduğunu öğrenene kadar ben de kahkaha atardım onunla birlikte. Ne diyelim kısmet değilmiş, evet.
herkes kahkaha atar. kadın, erkek. Çünkü insanız.
Hayatta, Şöyle doya doya bi kahkaha atamadım. Hep çile Hep çile amk. Elbet birgün bize de doya doya attıran olur kahkaha.
görsel
Bazen tuhaf tuhaf bakanlar oluyor. Kimse kusura bakmasın asla kahkahalarımı susturamazlar. Gülmeyi ve güldürmeyi çok severim.
Kendine aşık ettirir.
üç kahkaha bir pirzola yerine geçer.
sürekli güler ve kahkaha atarım. sürekli geveze ve mutluyumdur. millet bu yüzden beni salak sanıyor.
Çekinmeden cesurca gülen, kahka atan , doğrusunu sapına kadar savunan, bunun için etrafındaki kimseyi umursamayan , bildiğini okuyan kadın kadındır. Yadırgayan yanına yanaşmasın!! onlar böyle mutlular.
Çok komik bir şey duymuştur.