bugün

biz açıp ansiklopedi okuyorduk sıkıntıdan ne ara buralara geldik.

gelecek hakkında karamsarlığa düşüren ergen tayfadır.
youtube ülkemizde daha önce 2 kere yasaklandı.

tabi çok büyük tepki çekti bu durum. haklı da bir tepkiydi bu.

ama bence bu nesil ülkemizde youtube'un tekrar yasaklanmasını gerektiren bir nesil.

her ne kadar herkes itiraz edecek olsa da bence ülkemizde sosyal medya kullanımına sınır getirilmeli.

ilkokula giden bir çocuğun instagramı, twitterı, youtube hesabı, facebook hesabı olmamalı.
geleceği Bozuk nesildir.

çok önemli bir noktaya parmak bastın.
ailelerin dikkat etmesi gerekiyor ama yok işte.
Mal nesildir. Ailelerde büyük sıkıntı var. Bu nesilin geleceğini düşünemiyorum.
Danla bilic denen anırarak gülen, hemcinslerini kategorilere ayırıp aşağılayan youtuberı da es geçmeyelim lütfen.
Kitap okumaktan bihaber, aşina olmadığım nesildir.
Yatıp kalkıp youtuber takip eden ve adeta takip ettiği youtubera tapan yeni nesil çocukların oluşturduğu kitle.
Lan ödevleri, dersleri falan yok mu bunların? Vallahi memleket adam yetiştiremeyecek. Doktor, profosör falan çıkmaz yani. Türkiye'nin gidişatı hiç iyi değil. Bu yeni nesil, youtuber yorumuna kalp atsın diye anasını babasını satacak nerdeyse. Yani ben bu enes batur, orkun bilmem kim gibi youtuberların videolarındaki yorumları gördükçe bu ülkenin geleceğinin pek parlak olduğunu düşünmüyorum. Kafayı internetle, youtuberla bozmuş bir nesil yetişiyor. Eğer bir çocuğum olursa onu tüm bunlardan uzak bir şekilde yetiştirmek istiyorum. Allah yardımcımız olsun.