bugün

Eşcinsel, gay, lezbiyen, biseksüel falan filan. Abi anlamıyorum da bu insanların size ne zararı var. Uğraşıcak veya sorun olarak görücek başka bir konu mu bulamamaktasınız. Her türlü suçlu damgası yiyen, toplum tarafından dışlanan fakat hiç birimizden farkı olmayan, sadece duygusal eğilimleri fark gösteren bu insanların doğal seleksiyonlarıyla uğraşmak size ne gibi bir artı değer sağlamakta. Ayrıca son zamanlarda farkettimki sizin toplumdan itmeye çalıştığınız bu kesim hem toplumuna hemde yaşadığı yere hepimizden çok duyarlı. Gezi parkı olaylarında lgbt grubunun desteği yadsınamaz ölçüdeydi. Toplumdan dışlamaya çalıştığınız ve rencide ettiğiniz bu grup toplumun bireyleri herkes gibi vergi ödüyor, oy kullanıyor, yaşıyor. Artık bu örümcek ağıyla yaşayan sığ düşüncelerden kurtulun. insanların kimlikleri eleştiri konusu olmamalı.
Ha bu arada eşcinsel değilim. Sadece empati kurabilen bir insanım.
homofobiktir.

ödleri kopar bu gerçekten. bu tipler her fırsatta eşcinsellere öfke saçıp, tercih-hastalık diye konuşur.

bilmez ki adamlık cinsiyete atfedilen bir laf değildir.
geri kalmış toplumlarda görülen tip.

bizde de bolca var bu amına koduğumun homofobik piçlerinden.
Seksi sırt kaşıttırmak kadar basit bir olay olarak görmez. Onun için hayvan davranışları olan eşcinsellik, pedofili ve ensest ilişkiye de karşıdır.
Biyolojik olarak sadece iki cins olduğunu bilir.
insan neslinin ve medeniyetin gelişimi için pedofili, ensest ve eşcinselliğe karşıdır.
Aynı zamanda ateistte olabilir.
Sevişen kadına niye orospu diyeyim, biyolojik olarak insan neslinin gelişimine katkıda bulunuyor.
Ateistim ama eşcinselliği , ensesti, pedofiliyi homosapiensin ve medeniyetin gelişimi için tehdit görüyorum.