bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    dünya da başka iş yokmuş gibi kafayı de'nin yazılışıyla bozup bide üstüne bilgiçlik taslayan tiptir. sanki her şeyimiz tamda sosyal medya da tdk bekçimiz eksikti. çokta bi' numarası olmayan bu durumu devlet meselesi haline getiripde ne el de ediyorsunuz amk. de ayrı diye mesaj atanlarıda ayrıca anlamıyorum. biran önce kendinize çeki düzen verin. lütfen saçmalamak da ısrar etmeyin. de falan sizi kurtarmaz. selam ve bağlaç olan ki ile.
    7 -31 ... aklakara
  2. 2.
    Bilakis çok faydalı, öğretici bir kardeşimizdir.

Bu arada Dünyada ayrı yazılmaz canım, bide değil bir de, tamda değil tam da, medya da değil medyada... daha fazla okuyamayacağım, bildiğim şeyleri de unutacağım aksi halde.
    Tatlım sen önce anadilini layığıyla konuş, oku, yaz, geri kalan her şey eksik kalsın, mühim değil.
    9 ... benisizdelirttiniz
  3. 3.
    Anadilinin temel kurallarından bile haberi olmayan insanların hangi özgüvenle eleştirdiğini anlayamadığım tiptir.
    9 -1 ... bi gun yine useniyorum
  4. 4.
    Dilimizi korumamız lazım. ilkokul çağlarımda okuduğum kitaptaki yanlış yazılan harflere bile sinir olurdum ben.
    ... bitmeyenefkar
  5. 5.
    ilk entryi 5 saniye okuyunca düşüp bayılıyorsunuz.
    7 -1 ... b e a t r i x
  6. 6.
    Ben gayet de takınlıyım çünkü dilindeki en temel yazım kurallarını bilmeyen insan olur mu? Sayın uludağ sözlük ahalisi.
    7 ... thedarkknight35
  7. 7.
    insanın gözü seğiriyo, ne yapalım?
    kafayı de nin yazılışıyla bozmuş faydasız tip
    8 ... arturo gabriel bandini
  8. 8.
    Anadilini bilmeyen insan esaret zincirinin anahtarını kaybetmiş demektir.

köle ruhlular için fark etmese de biz Türkçemiz'i önemsiyoruz.
    Dolayısıyla Başımın üstünde yeri olan tiptir.
    7 -1 ... strawberry blonde
  9. 9.
    Yazım kurallarından bihaber, en basit öğretiyi bile umursamadan, yazar olmaya çalışan insanlara tahammülü tükendiği halde, ısrarla bu konuyu anlatıp, gerekliliğuni vurgulayan faydalı tiptir.
    iyi ki vardır.
    Biraz özenin alla'sen, alışveriş listesi gibi metinler girmeyin şuraya, ayıp oluyor!
    10 ... zeytinyagli dolma kalem
  10. 10.
    bu arada faydasız değil, faydalı bir tiptir.
    4 ... mor kadife