1. 1.
  stalindir efendim.

  bu öyle bir adamdır ki sırf kafasına esti diye 15 milletin bir sürü ırkın olduğu ülkede durup dururken sebepsiz yere türkleri katleder. sürgün falan değil ha direk katleder. sebebi de yoktur bunun sadece türk düşmanı türkleri katleder öyle.

  hatta öyledir ki bu stalin denen canı sıkılınca türk katleden katil herif türkleri katlederken azerbaycan ve türkmenistan adındaki 2 türk devleti, bazı devletler stalin döneminde rahatça sovyetler'den ayrılırken bu birlikten ayrılmaz ve sovyetler'e bağlı kalırlar. hatta savaşta yüksek çaba gösterilip madalya ile onurlandırılan askerlere sahiptirler. ya hatta azerbaycan o dönemde türk katleden stalin'e garip bir sevgi duymaktadır. ki berlin'de saraya sovyet bayrağı çeken de dağıstan'lı biridir garip bir şekilde.

  ayrıca stalin öyle bir adamdır ki türkleri katlederken gider azerbaycan denen türk devletine yüksek miktarda yatırımlar yapar ve gelişmesi için çalışmalar yürütür.

  böyle garip bir durum işte.

  anlayamayanlar için
  (bkz: ironi)
  6 -10 ... godspeed you black emperor
 2. 2.
  kendisine paranoyak teşhisi konmuş olan hasta bir adamdır. öldürülme hissi onu o kadar dehşete düşürmüştür ki, bu yüzden karısını ve birçok kuzenini öldürerek manyaklık sınırlarını iyice zorlamıştır.

  sanırım kızı da amerika'ya kaçarak canını kurtarmıştır.
  1 -1 ... tarikbedri
 3. 3.
  stalin'in karısı Ekaterina Svanidze Bakü'de, 1907'de tifüsten dolayı ölmüştür.
  1 -2 ... godspeed you black emperor
 4. 4.
  bazı liberal ibnelerin bitarafından biseyler uydurması, inanmayınız.
  1 -1 ... deli eden adam
 5. 5.
  eksilenen yazıdır efendim.
  çünkü sözlüğümüz oktar'cı kaynıyor.
  1 -3 ... godspeed you black emperor
 6. 6.
  ne idüğü belirsiz bazı çevrelerin babalarından daha çok sevdikleri liderdir.
  -2 ... korkyt ata
 7. 7.
  Stalinin aile hayatı pek başarılı sayılmazdı. 1904te evlendi ama karısı üç yıl sonra veremden öldü. Tek çocukları Jacob II. Dünya savaşında Almanlara esir düştü. Almanlar Onu kendi esirleriyle değiş tokuş yapmayı önerdilerse de Stalin bu teklifi geri çevirdi ve Jacob bir Alman esir kampında öldü. 1919da Stalin ikinci defa evlendi. ikinci karısı 1932de, resmi kaynaklara bakılırsa, intihar etti. Ama Onu Stalinin öldürdüğü ya da öldürttüğü söylentileri de vardır. ikinci evlilikten iki çocuğu vardı. Oğlu Sovyet hava kuvvetlerinde subaydı, alkolik oldu. 1962de öldü. Stalinin kızı Svetlana Sovyetler Birliğinden ayrılarak 1967de Birleşik Devletler vatandaşı oldu.
  kaynak;vikipedi.

  ayrıca oğlu jacop'da ruslar tarafından hain ilan edilmiştir.

  (bkz: http://haber.stargazete.c...-oglu-haindi/haber-728661)

  stalin'nin oğlu haindi
  ... tarikbedri
 8. 8.
  sarışın ve tiz seslidir.
  -1 ... creepy doll
 9. 9.
  moğol lider cengiz han'dır. orta asya, kafkasya, iran ve anadolu'da milyonlarca insanı ve bu meyanda türk soyundan insanları, kadın, çocuk, yaşlı, genç ayırt etmeden ve nedensiz yere barbarca katletmiştir. cengiz hanın ordularında bazı türk kabilelerinin de bulunması işin en ironik yanıdır.
  1 -1 ... zarbut
 10. 10.
  (bkz: http://www.wsws.org/tr/2004/aug2004/rog1-a21.shtml).
  -1 ... tarikbedri