bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  herhangi bir başlığa, entrye, konuya, kişiye, zamana bağlı kalmaksızın içinizden geçenleri anlatabileceğiniz bir, birçok, birkaç özgür cümledir. nereye yazacağını bilemediğin zaman buraya kanırtabilirsin. kafana göre takıl işte, kendini cumhuriyet bayramında camdan bayrak sallayan öğrenciler gibi tatmin et. kelimelerden bir ev, cümlelerden bir şehir kur. bilinçaltını şaha kaldır, yazmak istemiyorsan da yaz bir şeyler rahatlayacaksın müdür.

  birçok cümle:

  sıkıldım birader bu şehirden yahu, ramazanın hatrına takılıyorum buralarda. sıcaklar bitti, yağmur çatıya takı takır vuruyor. radyoda serdar ortaç çalıyor, durmadan burnum kaşınıyor ne iş anlamadım. davulcunun tangırtısıyla gök gürültüsünü karıştırdım. 8 aydır kpss sınavına çalışacağım sözde ama şurdan beyazıta gidip bir kitap almaya erindim. seyhan ın 100 lira borcu var hala göndermedi, paraya ihtiyacım var söyleyemiyorum, ne biçim adamım lan ben! sigarayı bırakmaya niyetlendim onu da yapamadım. şu faceebook profiline bir ayar vereyim diyorum uğraşmıyorum, kendi hayatıma ayar veremiyorum mına koyum onunla kim uğraşcak. yatarken camı açık bırakırsam babalara gelirim bugün. bir zirve olsa da gitsem ramazandan sonra. o kitabı da yarım bırakırsam kendime küfredecem ha. patates kızartması da iyiydi valla bugün iftarda. yolda tanıdık birilerini görmemek için dua ediyorum. segen yalçın yorumcu felan değil lan, gökmen özdenak gene coştu. neyse ya yatarım sahurdan sonra öğlene doğru kalkar işime bakarım. bankaya gidip katkı kredisi borcunu öğrensem iyi olacak...
  ... brell
 2. ?.
  şuanda dışarda olmak istiyorum.gece vakti tek başıma sol cebimde çakı, yavaş yavaş en dar sokaklarda yürüyeyim mesela.kimse yoluma çıkmasın, bi kangal sokulsun yanıma bankta uyuklarken.soluğunu hissediyim.yıldızları sayarak uyuyayim.kimse bana dokunmasın sözlük,kimse...
  1 ... yok abi biraktim ben o isleri
 3. ?.
  vücut geliştirirken bol su içiyorsun, zayıflarken bol su içiyorsun vs. peki su içse yarayan insanlar ne yapacaklar bu durumda. cem yılmaz ın da dediği gibi ''ee içme o zaman, niye içiyosun''.
  ... yaralara tuz
 4. ?.
  ablam sözlendi dün istediler verdikmiş. sıra sana geldi diyenlerden nefret ediyorum. ne yani bu işler parayla değil sırayla mı? evlenmiyorum arkadaşım ne bu ısrar çaba? hem ben daha küçücüğüm ki anlamadılar. kafam bozuldu kafama göre yazayım bari.
  -1 ... sikvaruli
 5. 1.
  sözlükteki allahsızlardan, parti sempatizanlarından, gaylardan gına geldi. her an birisini bafileyecek gibiyim.
  1 ... karambaninkarambitasi
 6. 2.
  siyaset konularıyla ilgili tartışmayı sevmiyorum ama kendimi bundan alamıyorum...
  2 ... en zayif halka
 7. 3.
  bir kavga çıksa da girsem, tekme tokat dalsam ama hiç küfür etmesem.
  2 ... en zayif halka
 8. 4.
  cahillerden nefret ediyorum, her gün on tanesini dövsem rahatlamam.
  2 -1 ... en zayif halka
 9. 5.
  şapkamı çok seviyorum!

  yeminlen tam kafama göre...
  2 ... tahin ile pekmez
 10. 6.
  insanların inançlarına dinlerine görüşlerine yapılan tacizlerden dolayı sözlükten soğudum lan.
  ... samdaki kayisi