bugün

açıklayıcı olma niteliği düşük ayrılık cümlesi.

temel özellikleri:

1- "sana değer veriyorum* ama ilişkimiz yürümüyor, olmuyor, bebek!" demeye getirmektir. karşı tarafın üzüntüsü bir nebze hafifletildiği düşünülür ama tam tersi tutkuyu harlandırır. soru işareti=soru ve seven için cevaplanamayacak soru yoktur; bu da umut kelimesini tekrar seyircilerimize hatırlatır.

2- ayrılanın "seni artık sevmiyorum" demeye dilinin varmadığını gösterir ya da o g.t onda yoktur, korkağın tekidir pek çok insan gibi ya da ayrılıklar da sevdaya dahil.

3- zaman kazandırır. neyin zamanı, ben de açıkçası bil(e)miyorum. ama kazandırıyor işte. bu cümlenin kazandırdığı zamanla phelps kaç madalya taktı boynuna, haberin var mı genç?

4- bu cümleyle başlayan konuşmalar, mesajlaşmalar saçma bir karmaşıklığa boğulur. sonra insanlar bu ilişkilerden edindiği bu boş tecrübelerle insanların ve ilişkilerin ne kadar karmaşık olduğundan bahseder. konu, bahsettikleri arkadaşlarına da karmaşık geldiğinden, olabildiğince karmaşıklığa olan inançlarını savunarak pis bir sinerji oluştururlar. tüm dünyadaki kaosun kaynağı işte bu cümleyle başlayan zincirleme tepkilerdir.
aslında herhangi bir ilişki için çok doğru olan ama bir o kadar yanlış kullanılan cümle.