bugün

balon bir film olduğu bir gerçektir. emek verilmiştir o ayrı, kimsenin emeğe laf ettiği yoktur. sadece yapılan spam niteliğindeki reklamların ne kadar itici geldiğini belirtmek isterim.
niyetiniz halis anlıyorum ama bu biraz bedava reklam gibi oluyor, iyisi kötüsü olmaz malum.

görsel

bir de güzel olsa kitap yazacaktın herhalde haşmet.
(bkz: bok gibi)
direkt konuya giriyorum. (gülme efekti hıghıhıgıhıgıhıgı.. hıghıhı..) evet nerde kalmıştık. yılın en çok beklenen komedi işiymiş. sözlükte sordum ''sen bekliyor musun'' diye sorduklarımın hepsi ''hayır'' dedi. eee.. ben o kadar kişiye sordum, kimse beklemiyor muş. bunun bir tanesinin bekliyor olması lazım değil mi ? düşünsenize bekliyormuş.

- ne bekliyorsun abi ?
+ komedi filmi
- geçiyor mu buradan
+ geçiyor dediler
- iyi

uzun bir süre sonra;

- yaaaa... nerdesin yaaa... bütün yıl seni bekledim ben. yha.. şaka gibisin.

neyse konuyu dağıtmayalım. şimdi bu yapım benim gözümde nasıl biliyor musun ? hani bazı evleri şey diye satıyorlarya, doğayla iç içe. hani istanbul'un merkezinde, metrobüse 5 dakika mesafede ama roketle. yalan yani. bana göre siz bu yapıma vereceğiniz yapımı, ümmiye koçara vereydiniz daha iyi yazardı. en azından bilinçlendirirdi milleti. bak recep ivediğin bile bu toplumda bir karşılığı var. tarzı konuşması vs.. ama tiplerin yok oğlum.

insanlara her zaman, bu tip yapımlara karşı bilinçlendirmeye devam edeceğiz. döndürebildiklerimiz bizimdir.

kısacası; istatistikler mini etek gibidir. her zaman istenilen şeyi göstermez. her balon bir gün patlar. sinema sosyal medyaya benzemez.