1. 1.
    youtuber kafalar grubunun yaptığı film. 7 aralıkta vizyona giriyor. bu çocukları vine'da değil de youtube'daki ilk videolarından beri izlerim. hoşuma giderler. aralarından fatih benimle aynı gün aynı yılda doğma şerefine nail olmuş. kendilerine başarılar dilerim.
    2 -1 ... onur 55
  2. 2.
    sosyal medya soytarilarinin sabun kopugu sohretlerinden ne kadar yag cikarsak o kadar kardir diyip aha aha ahahaha ahahahaha diye kotu adam kahkahasi atan yapimci sirketinin para sayma makinasi nerden bulabiliri acaba diye dusundugu bir baska boktan film.

zaten youtube, vine cikali herkes aktor, instagram cikali herkes top model oldu amina koyayim...
    4 ... wake up neo
  3. 3.
    metin akpınar bu dandik filmde oynadı diye herkes akpınar'ın parasız kaldığını düşünüyor.

alakası yok, filmin arkasında doğan medya var, o yüzden bütçesi sağlam, iyi para aldığı için cihan ünal, metin akpınar, erkan can gibi isimlerde bu dandik filmde rol almış.
    4 ... kompetan
  4. 4.
    Birkaç YouTuberın ve Metin Akpınar gibi saygıdeğer bir sanatçının rol aldığı filmdir.
    ... sobelemebeni
  5. 5.
    izlemeyeceğim türk filmi. izlemem için herkesin bayılması falan gerekiyor. Tamam emek verilmiştir falan da birkaç youtuber'ın-ki çok boş insanlar-durduk yere aktörlüğe soyunarak bu işin eğitimini almış ya da yıllarını sinema sektörüne vermiş oyuncularla bir tutularak havalara girmesini pek istemem. Ortaya çıkan işten de çok umutlu değilim açıkçası.

Metin Akpınar'a saygımız sonsuz. Yukarıdaki yazarın açıkladığı gibi iyi para almış olmalı. Bir de gençlerin önünü açmak için, onlara dikkat çekmek için abilik yaparak rol almış olabilir. Yine de bana hitap edeceğini sanmıyorum.
    1 ... vasilissa
  6. 6.
    baş roller ucuza kaçınca oyuncu bütcesi yan rollere giden film.
    1 ... uzay muhtari
  7. 7.
    yeni nesil saçmalık olan youtuberların Türkiye'deki en gereksiz temsilcileri kafalar ın başrolünde oynadığı film.
    enes baturun faciasını yeni yeni unutmaya başlamışken birde bu çıktı başımıza.
    işin en garip kısmı müthiş bir kadroyu bir araya getirmişler. tüm kadroya göz atsanız ve kafalar kanalını biliyorsanız bir sıçmık şok durumuna kapılıp oha nasıl yaa sorusunu sorarsınız.
    bir tane sahnelerini izledim ulan tam gülme moduna girecekken kafaları görüyorum gülmem içime geri kaçıyor.
    içlerinde sadece Bilal Hancı'nın çok güzel sesi var. bir an önce kafalardan sıyrılıp müzik sektöründen ilerlemesi onun geleceğe yatırım adına mantıklı bir karar olacaktır.
    onun dışında diğerlerinin hiçbir vasfı yok. sonradan görmeler. parayı sonradan bulmanın verdiği şımarıklık var.
    adamları iyice gömdüm ama haklıyım adam gibi içerik ürettiler de biz mi ses çıkardık.
    hem kişisel donanım hem içerik kim diyorsanız Ruhi Çenet ve barış Özcan derim.
    1 ... karanligin ruhunda bir gece
  8. 8.
    Bu elemanları vine döneminden tanıyorum, tırnaklarıyla kazıya kazıya buraya kadar geldiler. Filmlerine sevgili koltuğu aldım yayıla yayıla izleyeceğim amaç destek olmak olsun.
    6 -2 ... dr strenc
  9. 9.
    ilk film olmasına rağmen beklentilerin çok üstündeydi. Zaten izleyenlerin gözünde sempatik olan Kafalar oyunculuklarını güzel bir seneryo eşliğinde sergilemişler.
    4 -2 ... anna marya
  10. 10.
    Kesinlikle izlenmesi gereken bir film olmuş. Kafalar bu bu işi gayet iyi başarmış bütün kadro bekleneni bize verdi.
    5 -2 ... ne bakiyon lann