bugün

görsel

işte şimdi zıçtık.
Yoğunluktan yanıt vermiyor.
Önce, silik olmadan Yazar olabilmeyi başarabilirse neden olmasındır. Geldiğiyle gittiği bir oluyor dedenin.
Komik bir web sitesi.

Olamadı. En son koliva nickli fake hesabıyla kendi kendine entry girip muhabbet ediyordu. *

Şimdilerde de başka bir hesapla takılıp, ben o değilim diyor. 60 yaşındaki adama yalan yakışır mı diyeceğim ama siyasal islamcı olduğu için yalan söylüyor olması gayet normal.

Mod olayım derken fake hesaplarla kendi kendine konuşmak... aziz Yıldırım'ın bitişi gibi bir bitiş. *
Yayın hayatına son vermiş bir web sitesi. Üzdü.
Halen aktif bir şekilde hizmet Veren güzide Web sitesi.

(bkz: olamadı)
Benim bildigim dede bunun altinda kalmaz, bu yastan sonra uste de cikamaz. Yan yana, got gote verirler artik.
Bu tengir ipnesi de tam ipneymis. Ulan bu kadar hazirlik yap emek harca. issizsin olom. Evet.
çaylak oldu çok güzel iyi oldu taam mı
şimdi meselam modluk olayını çok garıştırdılar.
ha, aralarında bi' fark galdı, o fargınan çok güzel oldu.
meselam uludag sözlüğe kimse garışamaz.
ha nasıl garışamaz; biri bu şekkil entry girer, bu bayan şu şekkil girer, şu şekkil girer.
ha hiç kimse kimseye karışmaya bi' hakkı yok, özgürlüğü bidir.
ha modluk gurban olduğum ya zalldan gelebilir amma lakin ki öyle değildir.
eyormlamam bu gadar. hadi hayırrı işler.
güzel bir çalışma olmuş. siteyi kuran arkadaşları kutluyorum.

not: buradan bir de kafakoparanus hakkında pek bilinmeyen bilgiyi paylaşmakta yarar var.
muhterem hidayete ermeden önce " enternasyonal " söylemiş kişidir. şimdiki kuşak enternasyonal' in ne olduğunu pek bilmez. enternasyonal uluslararası komünist işçi marşıdır. ve sözleri şöyledir:

" Tanrı, paşa, bey, ağa, sultan, Bizleri nasıl kurtarır
Bizleri kurtaracak olan, Kendi kollarımızdır."

not: sitenin 3. sayfasına bu marş konulursa iyi olur. üstat torunlarına bir ara ne kadar " solcu " olduğunu anlatır.
Dedenin sağlam omurgası varmış. Bu kadar dalgayı benimle geçseler intihar ederdim. Evet.
60 yaşında birinin kendini çoluk çocuğa maskara ettirmesi hakikaten üzücü. Ama kendi düşen ağlamaz. işin en acı tarafı mod olması falan değil. O kadar küçük düşürdü, rezil etti ki kendini, mod olsa bile çoluk çocuğun dilinden kurtaramaz kendini bu saatten sonra.
henüz göklerden gelen bir karar olmadığı için kafa koparanus'un da mod olamadığını gösteren site.

ulan 60 yaşına gelen bir insan bu kadar da alay konusu etmemeli kendisini be, neremle güleceğimi şaşırdım. *
kafakoparanus mod oldu mu
ıssız acun kaldı mu

hep merak ettiğimiz soruların cevabını içeren sitedir. ama ben siteye girmeden de anlayabiliyorum.
kafakoparanus mod olsaydı sözlükte soru ekleri bitişik yazılırdı. hala ayırıyoruz. demek ki olamamış.
tam işsiz işi olmuş. emeğe saygı için artı.
mod olacağım derken çaylak olmuştur.

(bkz: müslüman mod)
hocam seni mod yapıcaz!!!!!!!!!
Mükemmel bir sitedir. Tüm sözlük ahalisi olarak heyecanla takip ettiğimiz kesinlikle çok mühimli olan olay içindir.

Çok beğendim.

Yapanın elini ayağını si... Öhöm. Seveyim.

Ellerimize sağlık.
kafakoparanus da moda oldu ha.
(bkz: korkarım cevabı beğenmeyeceksin) *
Sayın cumhurbaşkanımıza müracaat edip "uludağ sözlüğe mod olacağını" söyleyen yazarın mod olma sürecini an be an takip etmemize yardımcı olacak faydalı site.
http://kafakoparanusmodoldumu.com

Siz de siteye girip anlık olarak kafakoparanus'un mod olup olmadığını takip edebilir, merakınızı giderebilirsiniz.

Ben şahsen her yarım saatte bir tıklayıp bakıyorum.

Ayrıca site introsunda çalan şarkıda sanırım bir subliminal mesaj var.
Sonra linke tıklayıp 2. Sayfaya geçince de yöresel ezgiler çalıyor sitede.
Çok ilginç kim yaptıysa harika olmuş.

Edit: birtakım tehditler karşısında canı sıkılan zall kardeşimiz bilsin ki biz onun ve uludağ sözlüğün her zaman yanındayız, arkasındayız. Sözlüğü tehdit eden bizi tehdit etmiş sayılır.